fbpx

Praleisk popietę su Northumbria universiteto atstove Lina Šernaite

Sveikas!

Turime Tau labai svarbios informacijos!

Liepos 15-tą ir 16-tą dienomis, Lietuvoje viešės Northumbria universiteto atstovė lietuvė Lina Šernaitė. Jos atvykimo tikslas – padėti Tau labiau pažinti Northumbria universitetą, jame dėstomus mokomuosius kursus, žmones, aplinką ir perduoti visą kitą Tau galimai svarbią informaciją.

Northumbria universitetas yra viename gražiausių ir saugiausių Jungtinės Karalystės miestų – Newcastle. Tai ne tik puikus miestas gyventi, bet ir studijuoti. Darbo galimybės Newcastle yra labai plačios, todėl susirasti papildomų veiklų ar darbų problemų nebus. Žinoma, ten kur studentai, ten ir linksmybės. Todėl jų šiame mieste taip pat apstu. Tad besimokydamas Northumbria universitete, veiklos ir linksmybių turėsi per akis. Ir, žinoma, reiktų nepamiršti, jog pats Northumbria universitetas yra 48 visoje Jungtinėje Karalystėje, kas yra tikrai neblogas įvertinimas. Atsižvelgiant į šį rodiklį, galima teigti, jog mokslo kokybė yra tikrai šauni.

O jeigu dar nesi užtikrintas kur nori stoti ar bijai, kad neįstosi ten kur nori, atsinešk savo pažymių išrašą į susitikimą ir po pokalbio su Lina, galimai gausi pakvietimą mokytis Northumbria universitete.

Daugiau informacijos apie Northumbria universitetą ieškok >>čia.

Nedelsk ir užsiregistruok į susitikimą!

Kaune

Liepos 15 d., 14 val.,
„Verslo centras 32“
Vytauto pr. 32

Vilniuje

Liepos 16 d., 14 val.,
„3 BURĖS“
Lvovo g. 25