fbpx
Kalbų kursai darželiuose su KaLba

Ikimokyklinukų anglų kalbos mokymas darželiuose

  • Smagūs anglų kalbos užsiėmimai patiems mažiausiems;
  • Anglų kalbos užsėmimai pažįstamoje darželio aplinkoje;
  • Vaikai susipažįsta su anglų kalbos skambesiu, mokosi pagrindinių žodžių reikšmės ir jų tarimo;
  • Mokoma suvokti paprastas instrukcijas;

Jei Jūsų vaiko darželyje vyksta KALBA užsiėmimai (arba norite, kad jie vyktų), galite užregistruoti savo vaiką į užsiėmimus paspaudę registracijos mygtuką.

Kuo ypatinga ankstyvojo anglų kalbos mokymo programa?

Apie programą

Darželiuose ankstyvasis anglų kalbos ugdymas prasideda jau nuo 3 metų. Tai leidžia vaikams kalbą mokytis natūraliai, neįdedant didelių pastangų.

Mokymo programa siekia supažindinti vaikus su anglų kalba ir jos skambesiu. Vaikai iš karto nepradeda kalbėti angliškai, tačiau geba suvokti paprastas instrukcijas ir motyvuojančioje bei jiems pažįstamoje aplinkoje yra skatinami kalbėti, kai tik bus tam pasiruošę.

Mokymo metodai

Ankstyvojo užsienio kalbos mokymo metodai remiasi kasdiene, vaikams įprasta, įdomia ir žaisminga veikla – žaidžiant, bendraujant, pažįstant juos supantį pasaulį. Užsienio kalba tampa vienu iš pažinimo objektų, kurį vaikai tyrinėja, mėgina suvokti ir naudoti savo aplinkoje

Užsiėmimus veda kvalifikuoti ir savo darbą mylintys KALBA mokytojai, kiekvienais metais tobulėjantys įvairiuose profesiniuose mokymuose bei seminaruose.

Kaip siekiame pažangos

2 kartus per metus vyksta atvirų durų dienos, kurių metu tėveliai gali stebėti užsiėmimų veiklą ir pabendrauti su mokytoja (-u).

Mokymosi procese keliami ir kiti tikslai, tokie kaip bendrosios fizinės vaiko raidos skatinimas, pozityvios mokymo(si) patirties kūrimas bei tolerancijos ugdymas.

PRISIJUNK JAU DABAR

Registruokite savo vaikus (arba teiraukitės daugiau informacijos) į KALBA organizuojamus užsienio kalbų būrelius.
Užpildžius forma per vieną darbo dieną su jumis susisieks KALBA darbuotojas ir suteiks visą reikalingą informaciją.

REGISTRUOTIS >

Turite klausimų? Susisiekite!

Raimonda Goppenė
Projektų koordinatorė