Atvyk pasilabinti su University of Greenwich atstovu

Labas, būsimas studente,

Tau jau gerai žinomas University of Greenwich atvyksta į Lietuvą! Liepos 17-tą dieną šio universiteto atstovas Alberto lankysis Kaune, kur susitikęs su Tavimi papasakos visą informaciją apie šį puikų universitetą. Sužinosi viską apie pačias studijas, studentų gyvenimą, darbą, transportą, pramogas ir visus kitus Tau svarbius aspektus. Be abejonės, atsakys į visus Tavo klausimus.

Turėtume priminti, jog pats Greenwich universitetas yra įsikūręs pačioje Londono širdyje ir turi fantastiško grožio universiteto miestelį. Taip pat, šiame universitete galima rinktis iš labai plataus spektro studijų programų, todėl net ir pats įnoringiausias studentas ras tai, ko norės.

Taip pat, jeigu turi draugų, kurie vis dar svajoja šiemet rudenį pradėti studijas Londone, tai gali juos nudžiuginti ir pakviesti į šį susitikimą. Svarbiausia, Tavo draugas ar draugė turi atsinešti 12-tos klasės pažymių išrašą arba savo Brandos Atestatą. Tuomet, gal net tą pačią dieną, bus galima sužinoti ar pavyks įstoti į universitetą.

Daugiau informacijos apie Greenwich universitetą ieškok >>čia.

Nedelsk ir užsiregistruok į susitikimą!

Kaune

Liepos 17 d., 17 val.,
„Verslo centras 32“
Vytauto pr. 32

Vilniuje

Liepos 16 d., 11 val.,
„3 BURĖS“
Lvovo g. 25

Rygoje

Liepos 18 d., 13 val.,
Ģertrūdes iela 10-18
Ryga