fbpx

Norite pokyčių karjeroje, bet nemokate anglų kalbos? Griebkite savo šansą!

Norite keisti karjeros kryptį, tačiau stabdote save nepasitikėdami turimomis anglų kalbos žiniomis?

Būkite ramūs ir drąsiai junkitės prie Danske Bank Lietuva Anti-Money Laundering (AML) komandos. Danske Bank Lietuva būsimiems darbuotojams siūlo interaktyvius anglų kalbos kursus, kurie padės jaustis užtikrintai sukant nauju karjeros keliu.

Peržiūrėkite darbo pozicijas:

Siekiate karjeros tarptautinėje įmonėje?

Tam Jums reikės gerai mokėti bent vieną užsienio kalbą!

Jau ilgą laiką darbo rinkoje užsienio kalbų mokėjimas yra ne kiek privalumas, bet būtinybė. Net 80 % apklaustų įmonių* teigė, kad joms yra reikalingi užsienio kalbas mokantys specialistai. Žinoma, pačia reikalingiausia išlieka anglų kalba, globalizuotame pasaulyje jau tapusi tarptautine verslo kalba. Dažnai įmonės reikalauja B2 ar C1 kalbos lygio, reiškiančio, kad darbuotojas turi laisvai vartoti tiek rašytinę, tiek šnekamąją kalbą. Įmonės, ieškodamos darbuotojų susiduria su problema, kai kandidatų išsilavinimas ir patirtis puikiai tinka pozicijai, tačiau anglų kalbos žinios nėra stiprios. Tada priimamas visoms pusėms naudingas sprendimas – įmonė suteikia galimybę darbuotojui tobulinti kalbos įgūdžius.

Štai realus pavyzdys, kuriuo turite pasinaudoti – „Danske Bank“ Lietuvoje ieško naujų darbuotojų į Tarptautinio pinigų plovimo prevencijos (angl. Anti-Money Laundering) skyriaus komandą. Tai ne tik išskirtinė galimybė dirbti tarptautinėje komandoje, bet ir panaudoti savo užsienio kalbų žinias. Jeigu jomis abejojate, nenuleiskite rankų – „Danske Bank“ Lietuvoje kartu su „Kalba.Lt“ specialistais paruošė interaktyvius anglų kalbos kursus, kurie palengvins naują karjeros kelią.

*Apklausoje dalyvavo 222 įmonės, turinčios > 57 tūkstančius darbuotojų. Tyrimas atliktas VšĮ „Investuok Lietuvoje“