Home / Darnaus žmogaus centras / Darnos paslaugos moksleiviams / Pagalba dešimtokams, renkantis mokomuosius dalykus

 

 

Karjeros interesų sistema (KIS) skirta moksleiviams, kurie ne visai aiškiai gali sau atsakyti, kurios studijų sritys juos domina. Sistemą sudaro (minimaliai) dvi dalys: Karjeros interesų testas ir studijų krypčių žinynas. Po KIS drąsiau bus eiti į studijų, karjeros konsultacijas, aiškiau, kokius klausimus užduoti universitetų atstovams.

Taip pat po testo galimos palydinčios paslaugos: nemokamos studijų užsienyje konsultacijos pagal testo rezultatus ir mokamos paslaugos – pradinė karjeros konsultacija pagal KIS arba pagalba, renkantis mokomuosius dalykus vienuoliktai klasei.

 • Testas skirtas moksleiviams nuo 14 m.
 • Testas atsako į klausimą „kokios karjeros sritys man įdomios?“
 • Testui atlikti prireiks ne daugiau nei 30 min.
 • Testą sudaro 176 klausimai.
 • Testo ataskaita gaunama el. paštu, pdf formatu.
 • Ataskaitoje matoma 41 veiklos sritis.

Ataskaita NEPARODO, kokią karjerą reikėtų rinktis ar kokius gabumus turi testo atlikėjas.

Turime studijų krypčių žinyną, kuriuo galite pasinaudoti ir be testo. Tiesiog be testo gali tekti daug skaityti: juk karjeros sričių yra 41. Apie kiekvieną rasite trumpą pačios krypties aprašymą, informaciją apie tai, kokie toje srityje būna atsiskaitymai, studijos. Taip pat yra aprašytos populiariausios, didžiausios specializacijos, populiariausi karjeros keliai ir darbdaviai (galite iškart paieškoti darbo skelbimų pagal išvardytas karjeras: matysite, kokie reikalavimai keliami tam darbui).

 1. Ramiai atlikite testą, pažiūrėkite į sritis. Atmeskite tas, kurioms išvis neturite intereso, dėl jų daugiau nesukite galvos.
 2. Peržiūrėkite tas, kurioms turite labai išreikštą interesą. Paskaitykite apie jas žinyne >>
 3. Ar norėtumėte jose dirbti? Jei taip, ar turite joms reikalingas žinias, pažymius, kompetencijas, gebėjimus?
  • Pažymiai: pasimokykite, kreipkitės į korepetitorius.
  • Žinios, kompetencijos, gebėjimai: bandykite jau dabar pradėti karjeros kelią, pažiūrėkite, ar pasirinktai karjerai yra savanorystės, praktikos galimybių. Pasidomėkite, kokių yra mokomųjų video ta tema, įdomių knygų.
  • Kompetencijos: jei jums trūksta viešojo kalbėjimo, kūrybingumo, laiko planavimo ar kitų svarbių kompetencijų, bandykite rasti informacijos, kaip jas lavinti, arba lankykite mūsų Karjeros mokyklą.
 4. Kitos paslaugos:
  • NEMOKAMOS studijų užsienyje konsultacijos – jei ketinate studijuoti užsienyje, atvykite į konsultaciją su testo rezultatais, kartu išrinksime jums tinkamą studijų kryptį, universitetą.
  • Karjeros konsultacijos – iš KIS rezultatų ne visai aišku, ką daryti toliau? Kreipkitės į mus dėl konsultacijos (perkant KIS+ paketą, konsultacija atlikus testą – NEMOKAMA).
  • KALBA Multiple Natures – jei norite save pažinti daug geriau, žinoti, kokie jūsų intelektai ir prigimtys, kokios konkrečiai karjeros jums tiks labiausiai – pasinaudokite KALBA Multiple Natures sistema.

Kokia KIS+ nauda?

 • Padeda pasirinkti mokomuosius dalykus (profilius) vienuoliktai ir dvyliktai klasei
 • Testą galima atlikti namuose prie kompiuterio, o jo ataskaitą gausite el. paštu.
 • Po testo laukia konsultacija su kvalifikuotu karjeros konsultantu, kuris padės interpretuoti testo rezultatus.
 • Konsultacijos metu bus atsakyta į visus klausimus.

Dešimtoke, kyla sunkumų, pasirenkant, kokius mokomuosius dalykus nori mokytis vienuoliktoje ir dvyliktoje klasėse? Nesijaudink, palik tai KALBA Darnaus žmogaus centrui ir Karjeros interesų sistemai, padedančiai pasirinkti mokomuosius dalykus. Mes padėsime tau priimti tinkamą pasirinkimą, atsižvelgdami į tavo norus ir interesus.

KIS+ kainuoja 39 Eur. Ją sudaro Karjeros interesų sistema bei konsultacija su kvalifikuotu karjeros konsultantu, vykstanti atlikus testą. Jos metu moksleiviui padedama pasirinkti mokomuosius dalykus (profilius) vienuoliktai ir dvyliktai klasėms. Išbandyk ir tu!

Visoje Lietuvoje

PaslaugaDataMėnesio kainaKurso kaina
Paslauga KALBA Multiple Natures sistema (suaugusiems)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.
Kaina mėn-Kaina
195.00  165.00 
PirktiKlausti
Paslauga KALBA Karjeros interesų sistema (7-12 kl. mokiniams)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.
Kaina mėn-Kaina
39.00 
PirktiKlausti
Paslauga KIS: kokius mokomuosius dalykus rinktis? (10 kl. moksleiviams)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.
Kaina mėn-Kaina
39.00  29.00 
PirktiKlausti
Paslauga KALBA Multiple Natures sistema (10-12 kl. moksleiviams)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.
Kaina mėn-Kaina
155.00  125.00 
PirktiKlausti