fbpx

Studijų ir karjeros pasirinkimas

Karjeros pasirinkimas

Kaip sąmoningai, teisingai, kartu su vidine darna pasirinkti profesiją? Šioje skiltyje atsakysime į visus su tuo susijusius klausimus! Į Karjeros centrą >

Myliu – galiu – realybė

Ar norėtumėte dirbti tą dalyką, kuris jums labai labai patinka? O ar turite tam gabumų? Suteiksime patarimus, kaip tinkamai „pasimatuoti“ specialybę.

Praktiniai patarimai

Kokios kompetencijos reikalingos, norint pasirinkti profesiją, kiek iš viso yra profesijų ir kaip atrasti, kuri tinka tau? Plačiau >

Seminarai mokyklose

Galime atvykti į Jūsų mokyklą ir pravesti seminarą apie karjeros pasirinkimą moksleiviams, mokytojams arba tėvams. Visų seminarų sąrašas >

Iniciatyvos

2017–2018 mokslo metais vykdėme projektą „Švietimo iniciatyva Lietuvai: sąmoningas jaunas žmogus“. Sužinokite, kaip mums sekėsi.

Kitos temos

Keistos profesijos, laiko planavimas, įpročių sekimas ir kiti įdomūs dalykai, susiję su profesijos pasirinkimu ar keliu iki jo.

Mūsų produktai

Karjeros interesų sistema

  • Sistemos kaina: 49€
  • Testas skirtas jaunuoliams nuo 14 metų.
  • Testas parodo, kokios karjeros sritys jaunuoliui galėtų būti įdomios, o kurios visai nedomina.

Nežinantiems nuo ko pradėti, siūlome Karjeros interesų sistemą. Tai trijų dalių sistema, kurią sudaro testas, studijų krypčių žinynas ir konsultacija. Testo rezultatai parodys, kurios karjeros kryptys jums įdomios, o kurios nedomina. Studijų krypčių žinyne apie kiekvieną sritį galite sužinoti daugiau: kaip atrodo tos srities studijos, specializacijos, karjeros.

Daugiau informacijos

Multiple Natures sistema

  • Sistemos kaina: 249€
  • Testas skirtas jaunuoliams nuo 16 metų.
  • Sistema parodo, kokios yra jaunuolio Prigimtys ir Intelektai ir, kokios specialybės, hobiai, darbinės užduotys tinka labiausiai.

Norintiems rasti savo Intelektus ir Prigimtis siūlome Multiple Natures sistemą. Po jos ne tik matysite, kaip atrodo jūsų Prigimtys ir Pntelektai dešimtbalėje skalėje, bet ir žinosite, kaip šias naujas žinias taikyti praktikoje. Taip pat žinosite, kokios specialybės, hobiai ir darbinės užduotys (prezentavimas, pagalba klientams, grafikų braižymas ir pan.) jums tinka labiausiai pagal Prigimtis ir Intelektus.

Daugiau informacijos