KALBA Multiple Natures sistemą sudaro testas, konsultacija ir keturios ataskaitos: KALBA Multiple Natures ataskaita, tau tinkamų karjerų ataskaita, hobių ataskaita ir užduočių ataskaita. Testo rezultatai leis suvokti savo prigimtis ir intelektus, o konsultantas padės pasinaudoti šiomis žiniomis, priimant sprendimus dėl mokomųjų dalykų, studijų ir karjeros krypties, prasmingo laisvalaikio.

Ieškai specialybės, kuri geriausiai atspindėtų tavo asmenybę, pomėgius ir sugebėjimus? Jei taip, KALBA Multiple Natures sistema tau puikiai tiks.

Visų pirma, pamatuosime tavo intelektus, tai yra, kaip stipriai išreikšta tavo logika, kalbos, žodžių panaudojimas, socialumas ir kiti intelektai, kuriuos išskyrė Howardas Gardneris. Tuomet pamatuosime prigimtis: kiek tu kūrybiškas, verslus, saugantis, gydantis, linksminantis ir kt. Po matavimų pakviesime į konsultaciją su karjeros konsultantu ir kartu išnagrinėsime rezultatus, juos patikslinsime ir pradėsime kalbėtis apie specialybes. Atrasime, kurios specialybės tau tinkamiausios, kuriose tau gerai seksis, kuriose maksimaliai išnaudosi savo potencialą, o į kurias geriau net nesidairyti.

Tai dar ne viskas. Patarsime ne tik kokią specialybę, studijas rinktis, bet ir kokios darbinės užduotys tau geriausiai sektųsi, kokie hobiai papildytų laisvalaikį.

Karjeros ataskaitos pavyzdys, Rožinė - kliento intelektai ir prigimtys, geltona - konkrečiai specialybei reikalingos karjeros ir prigimtys

100% pasitenkinimo garantija

Viskas paprasta: mes esame garantuoti KALBA Multiple natures sistemos nauda jums ir esame pasiryžę už šiuos žodžius atsakyti. Šiai sistemai suteikiame 100% pasitenkinimo garantiją, tad jei KALBA Multiple natures neatitiks jūsų lūkesčių – grąžinsime visą sumą, mokėtą už šį produktą.

KALBA Multiple Natures – moksliniais metodais pagrįsta sistema, kurios pagrindas – aiški žingsnių seka, leidžianti pasiekti flow būseną (vert. „buvimą sraute“) ir kryptingai bei sąmoningai priimti kasdienius sprendimus.

Sistemą sudaro dviejų dalių testas ir konsultacija su sertifikuotu Multiple Natures® konsultantu.

 • Multiple Natures sistema yra paremta Howardo Gardnerio daugialypių intelektų ir Steveno Rudolpho daugialypių prigimčių teorijomis;
 • Multiple Natures išbandė jau daugiau nei 100 000 žmonių (nuo 2008 m.);
 • Multiple Natures testo Cronbacho alfa (Cronbach’s alpha) koeficientas yra daugiau nei 0,9;
 • Indijos Jiva Public School naudoja Multiple Natures sistemą mokyklos programoje.

Paprastai

Su KALBA Multiple Natures sužinosi, kaip stipriai dešimtbalėje skalėje yra išreikšti tavo intelektai ir prigimtys, ir gausi paaiškinimą, kodėl jie tokie. Pavyzdžiui: kūrybingumas – 8, logika – 6, gydančioji prigimtis – 9.

Konsultantas tau paaiškins, kaip šią informaciją naudoti praktikoje: tu gausi ne tik standartinius paaiškinimus, kodėl „žmonės su tokia logika yra linkę į….“, o loginį modelį, kuriuo galėsi naudotis, priimant įvairius sprendimus. Pavyzdžiui, jei yra aukšti tavo gamtinis, kūno subtilusis ir vizualinis erdvinis intelektai, tai per atostogas galima susiplanuoti maršrutą per rezervatus, zoologijos sodus, parkus ir įterpti įvairių veiklų, kuriose reikia ką nors sumeistrauti.

Įsigijus Multiple Natures sistemą, pirmiausia reikės atlikti dviejų dalių testą.

Po testo:

 • Atsiųsime tau nuorodas į mokomuosius filmukus.
 • Pakviesime į konsultaciją su sertifikuotu Multiple Natures® karjeros konsultantu, su kuriuo aptarsi savo rezultatus ir gausi visą informaciją, kaip juos panaudoti.
 • Atlikęs KALBA Multiple Natures testą, gausi rezultatus „pdf“ formatu į savo el. pašto dėžutę. Visa informacija pateikiama aiškiu, grafiniu būdu, visi terminai paaiškinti. Ataskaitoje rasi:
  • savo balus;
  • aprašymą apie kiekvieną prigimtį ir intelektą (pagal tavo balą);
  • tau tinkamiausių karjerų ataskaitą;
  • tau tinkamiausių hobių ataskaitą;
  • tau tinkamiausių darbinių užduočių ataskaitą.

Iš viso yra 10 intelektų ir 9 prigimtys. Prigimčių ir intelektų ataskaitoje matysi, kiek kiekviena jų išreikšta dešimtbalėje skalėje. Konsultantas paaiškins, kaip šiuos rezultatus panaudoti.

Paprastas pavyzdys, kaip sudaromos karjeros:

 • saugančioji prigimtis + bendrasis kūno intelektas = apsauginis, policijos pareigūnas, …
 • gydančioji prigimtis + bendrasis kūno intelektas = fizioterapeutas, masažistas, …
 • nuotykių prigimtis + bendrasis kūno intelektas = ekstremalaus sporto profesionalas, kaskadininkas, …

Iš tiesų, specialybių modelis sudaromas, atsižvelgiant į visas prigimtis ir intelektus bei jų balus. Tarkime, turime puikų programuotoją. Koks jis bus, jei jo tarpasmeninis balas aukštas? Jis nebus linkęs tik ramiai sėdėti ir programuoti. Jis paprogramuos, tada pasikalbės su kolega (kuriam šiek tiek trukdys), vėliau su kitu kolega, po to nueis į virtuvėlę, beieškodamas su kuo čia dar pasikalbėti. Jis gali būti sėkmingas, bet toks pats programuotojas su žemu tarpasmeniniu intelektu bus sėkmingesnis. Pirmasis programuotojas būtų geresnis projektų koordinatorius ar komandos vadovas.

Ką lemia balai? Balai gerokai patikslina pasirinkimus. Pavyzdžiui, kaskadininkui reikės aukštesnio bendrojo kūno intelekto nei fizioterapeutui.

Su prigimčių ir intelektų rezultatais gausi dar tris ataskaitas: karjerų, užduočių ir hobių.

 • Karjerų. Multiple Natures duomenų bazėje yra daugiau nei 600 specialybių. Gausi ataskaitą ir joje matysi, kokios specialybės tau labiausiai tiktų pagal prigimtis ir intelektus. Taip pat matysi, kurie tavo gabumai liks nepanaudoti darbinėje aplinkoje, o kuriose vietose teks pasitempti.
 • Užduočių. Multiple Natures duomenų bazėje yra daugiau nei 200 darbinių užduočių. Ši ataskaita labai vertinga, nes joje matysi, kurios darbo užduotys tau tinka labiausiai, o kurios – visiškai netinka. Darbinės užduotys – tai, pavyzdžiui, kitų darbuotojų mokymas, lyderystė, pardavimai, prezentavimas, reklamų kūrimas ir t.t. Vien iš labiausiai tinkančių darbinių užduočių galima susiprojektuoti sau tinkamas specialybes.
 • Hobių. Multiple Natures duomenų bazėje yra daugiau nei 200 hobių. Hobių ataskaita šiek tiek kitokia – ja naudotis reikia kitaip nei karjerų ar užduočių. Hobiai svarbūs dėl to, kad darbinėje aplinkoje ne visada turėsi galimybes išnaudosi visas savo stiprybes. Pavyzdžiui, žmogus su aukšta gydančiąja prigimtimi darbinėje aplinkoje turės mažai galimybių panaudoti šią prigimtį. Kad žmogus jaustųsi gerai, jam reikia susirasti tinkamus hobius, kuriais jis galėtų panaudoti gydančiąją prigimtį.

Daugiau apie ataskaitas >>

Datos ir kainos

Visoje Lietuvoje

PaslaugaDataMėnesio kainaKurso kaina
Paslauga KALBA Multiple Natures sistema (suaugusiems)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.
Kaina mėn-Kaina
195.00  165.00 
PirktiKlausti
Paslauga KALBA Karjeros interesų sistema (7-12 kl. mokiniams)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.
Kaina mėn-Kaina
39.00 
PirktiKlausti
Paslauga KIS: kokius mokomuosius dalykus rinktis? (10 kl. moksleiviams)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.
Kaina mėn-Kaina
39.00  29.00 
PirktiKlausti
Paslauga KALBA Multiple Natures sistema (10-12 kl. moksleiviams)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.
Kaina mėn-Kaina
155.00  125.00 
PirktiKlausti