fbpx

AŠ: savęs suvokimas

Antrasis karjeros proceso etapas – savo gabumų ir gebėjimų suvokimas – viena iš būtinų kompetencijų teisingam karjeros pasirinkimui. Galvodami apie gabumus, nesiremkite vien pažymiais – jie parodo tik jūsų žinias. Norėdami priimti tinkamus sprendimus jūs turite žinoti dar ir savo gebėjimus, individualias savybes, prigimtis, stiprybes – pažymių knygelė šių dalykų neparodo. Praktiškiausia juos sužinoti asmenybės ir karjeros testų pagalba ir konsultacijomis, nes, pripažinkime, ne kiekvienas galime skirti laiko savęs atradimo kelionėms ir meditacijoms.

Siūlome jums rinktis iš kelių skirtingų lygių testų. Patys juos ne kartą išbandėme ir tobulinomės patys, kad galėtume tinkamai interpretuoti rezultatus. Dabar kviečiame juos atlikti ir jus.

Šią sistemą atliko jau >6000 KALBA klientų

Karjeros interesų sistema skirta moksleiviams, kurie nori daugiau sužinoti apie skirtingas studijų programas, kokios karjeros laukia po studijų ir kokių pažymių ir įgūdžių reikia pasirinkus vieną ar kitą kelią. Testas neparodys, ką jums vertėtų rinktis arba, kas jums geriausiai sekasi.

Kaina: 49€

Rekomenduojama visiems!

Testas, kurį atliksite greitai – vos per pusę valandos, bet kurio rezultatus nagrinėsite ne vieną dieną. Testas parodo jums jūsų intelektus ir prigimtis. Konsultacijos metu nustatomos jums labiausiai tinkančios karjeros (iš 600+ karjerų sąrašo), hobiai, užduotys, galimos karjeros konsultacijos.

Kaina: 249€

Testas, skirtas jūsų potencialui pamatuoti

Keturių valandų trukmės testas, kurio dėka sužinosite savo polinkius ir gebėjimus. Pirmos dalies atsakymai įvardija jūsų bendruosius gabumus ir gebėjimus, asmenybės charakteristikas. Antroje dalyje išsiaiškinami tiriamojo interesai, poreikiai ir galbūt neišsakyti norai.

Kaina: 350€

Kodėl reikia pažinti save?

Jei atlikote AIBĖ užduotis, tai žinote daug apie išorę: kurioje šalyje gerai moko matematikos, ką veikia ekonomikos studentai ir kokie vyriausiojo finansininko kasdieniai darbai. To nepakanka pasirinkti. Jūs turite žinoti, ką iš tiesų mėgstate, kokie jūsų gabumai ir prigimtys bei kiek turite potencialo kopiant, rodos, labai stačiais karjeros laiptais.

Iš 28-erių metų patirties edukacinėje rinkoje žinome, kaip žmonės renkasi karjerą. Žinome, ir kaip dažnai pasirenka netinkamą. Taip atsiranda vadybininkų, kurie nenori bendrauti su klientais, gydytojų, kuriems neįdomios pacientų problemos ir gyvūnų prižiūrėtojų, kuriems daug labiau patiktų prižiūrėti obelis. Nebūkite tokiais darbuotojais. Pažinę save, galėsite tinkamai pasirinkti karjeros kelią pagal tai, ką iš tiesų mėgstate ir sugebate. Jums patiks jūsų darbas, jame nepavargsite ir jausite flow būseną.