Kalba.Lt

NEMOKAMAS telefonas 8 800 30030 (I-V 9:00-18:00)

MAN: tikslų išsikėlimas

Trečias karjeros pasirinkimo proceso etapas susideda iš dviejų dalių.

Pirma – padėsime jums pasirinkti karjeros kelią, studijų kryptį. Iš pirmojo etapo jau žinote, koks yra jūsų pasirinkimo plotis, iš antrojo – galite įsivertinti savo gebėjimus ir prigimtis. Žinant tiek informacijos gali būti sunku ją visą sugrupuoti ir tinkamai pasirinkti. Kaip bėgimo batelių ar elektronikos parduotuvėje – laikas pasitarti su profesionaliu konsultantu.

Antra – jūs įgysite tikslų išsikėlimo kompetenciją. Mokysime keltis tikslus, remdamiesi jūsų norais, gebėjimais ir pomėgiais ir pasimatuodami realybę.

Šiam etapui rinkitės Multiple Natures arba egoCOMPASS sistemą

Testas, kurį atliksite greitai – vos per pusę valandos, bet kurio rezultatus nagrinėsite ne vieną dieną. Testas parodo jums jūsų intelektus ir prigimtis. Pagal testo rezultatus nustatomos jums labiausiai tinkančios karjeros (iš 600+ karjerų sąrašo), hobiai, užduotys.

Konsultacijoje patikrinsime jūsų testo rezultatus, paaiškinsime, kodėl Jums tinka vienos ar kitos specialybės, hobiai. Sužinosite, kaip išnaudoti užduočių ataskaitą.

Kaina: Testas, ataskaitos + konsultacija –  249 € 

Renata Škimelienė
Renata Škimelienė
Darnaus žmogaus centro vadovė

Pirmos dalies atsakymai įvardija jūsų bendruosius gabumus ir gebėjimus, asmenybės charakteristikas. Antroje dalyje išsiaiškinami tiriamojo interesai, poreikiai ir galbūt neišsakyti norai.

Gavus egoCOMPASS rezultatus, vyksta asmeninė konsultacija su profesionaliu karjeros konsultantu. Jos metu pateikiami testo rezultatai, jų interpretacija ir tolesnio ugdymo (mokomųjų dalykų pasirinkimo ir asmens gabumų vystymo) rekomendacijos.

Kaina: 350.00 €

Studijų užsienyje konsultacijos

Jei jau apsisprendėte, ką studijuosite, ir galvojate apie studijas užsienyje, kviečiame pasitarti su mūsų specialistais. Konsultacijose sužinosite, kurie universitetai jums tinkamiausi pagal pasirinktą studijų programą, kokios yra stojimo ir finansavimo sąlygos. Taip pat padėsime jums užsipildyti visus reikalingus dokumentus.

Nerijus Leškys
Nerijus Leškys
Gvidas Gečas
Dominykas Živatkauskas
Karolina Lekšienė