fbpx

„Švietimo iniciatyva Lietuvai: sąmoningas jaunas žmogus“

Visi norime įkvepiančių mokytojų, rūpestingų gydytojų, besišypsančių kasininkių ir greitai dirbančių kelininkų. Norime, kad mūsų vaikai būtų sėkmingi karjeroje, o jaunimas nori „gero“ darbo. Tikime, kad šie norai gali būti įgyvendinti, sąmoningai pasirinkus karjerą.

Statistikos duomenimis, sąmoningai studijų kryptį pasirenka tik 20% Lietuvos jaunuolių, o pagal specialybę dirba tik 15%. Kol vieni studijų metais įgijo žinių, reikalingų darbe, kiti „gavo diplomą“. Vieni – arčiau svajonių karjeros, kiti – dar tik pradeda karjeros kelią. Kaip padaryti, kad sąmoningai pasirinktų dauguma? Veikti!

2017 metais net penkiose Lietuvos mokyklose startavome su projektu „Švietimo iniciatyva Lietuvai: sąmoningas jaunas žmogus“. Projekto metu susitinkame su moksleiviais, mokytojais, tėvais, skaitome paskaitas. Sudarome sąlygas atlikti įvairius karjeros testus, susidėlioti „profesijų žemėlapį“ ir sąmoningai pasirinkti karjeros kelią, vėliau tapti sėkmingu, laimingu ir atsakingu piliečiu, kartu kuriančiu mūsų visų Lietuvą.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų vykdomus projektus? Visą informaciją rasite čia>>

švietimo iniciatyva Lietuvai