Home / Darnaus žmogaus centras / Darnos paslaugos suaugusiems / KALBA Multiple Natures sistema suaugusiems

KALBA Multiple Natures sistemą sudaro testas, konsultacija ir keturios ataskaitos: prigimčių ir intelektų ataskaita, jums tinkamiausių karjerų, hobių ir užduočių ataskaitos. Testo rezultatai leis suvokti savo prigimtis ir intelektus, o konsultantas padės pasinaudoti šiomis žiniomis, priimant sprendimus dėl karjeros, laisvalaikio, gyvenimo balanso ir flow būsenos pasiekimo.

Sistemos nauda

 • Susipažinsite su vieno garsiausių pozityvios psichologijos tyrinėtojo Mihaly Csikszentmihalyi flow teorija. Geriau suprasite, atpažinsite, kada ir kodėl jums nuobodu, kada patiriate stresą, o kada viskas einasi „kaip iš pypkės“.
 • Susipažinsite su Dr. Howard Gardner daugialypių intelektų teorija. Iš tiesų suprasite, kaip žmonės gali būti skirtingai protingi, ir galbūt dėl to įgysite daugiau tolerancijos.
 • Susipažinsite su Steven Rudolph daugialypių prigimčių teorija. Suprasite, kodėl žmonės su tokiais pat intelektais dirba skirtingus darbus, pvz., žmogus su gamtiniu intelektu gali būti veterinaras, šunų kirpėjas, zoologijos sodo edukatorius.
 • Sužinosite, kaip atrodo jūsų prigimčių ir intelektų žemėlapis: kokios jūsų prigimtys ir intelektai stiprūs, kurie yra išreikšti vidutiniškai ir kurie – mažiau išreikšti.
 • Sužinosite, kaip panaudoti šias žinias, ieškant studijų krypties, darbo, hobio, ar atostogaujant.
 • Sužinosite, kokios profesijos jums labiausiai tinka – kuriose labiausiai išpildysite savo potencialą.
 • Sužinosite, kokie darbiniai uždaviniai jums labiausiai tinka (pvz.: ataskaitų rengimas, gimtadienių organizavimas, derybos)
 • Sužinosite, kokie hobiai gali prasmingai papildyti jūsų laisvalaikį.

Kaip atrodo ataskaitos?

KALBA Multiple Natures karjerai

Jūs gausite voratinklines diagramas, kuriose bus pavaizduoti jūsų intelektų ir prigimčių rezultatai bei rezultatai, reikalingi tam tikram darbui, hobiui, darbinei veiklai. Konkrečiai matysite, kodėl tinkate tam tikram darbui, o kurios užduotys gali būti jums sunkesnės.

Kokias papildomas ataskaitas gausite po testo ir konsultacijos?

Karjerų ataskaita

Mūsų duomenų bazėje aprašyta daugiau nei 600 įvairių profesijų. Jūs pamatysite, kurios specialybės labiausiai atitinka jūsų prigimtis ir intelektus, kur labiausiai išnaudosite savo potencialą, o konsultantas paaiškins, su kokiais sunkumais susidursite, pasirinkę jums netinkamą specialybę.

Darbo užduočių

Paskirstyti darbus, skaičiuoti biudžetus, motyvuoti kolegas, rengti ataskaitas, rašyti techninius straipsnius ir kt. – sužinokite, kokios darbinės užduotys jums tinkamiausios, o kurios sukelia galvos skausmą. Turime daugiau nei 200 įvairių darbinių užduočių lyderystės, pardavimų, mokymų, pagalbos ir kitose sferose.

Hobių ataskaita

Leiskite savo laisvalaikį naudingai. Pažymėję karjeras ir darbines užduotis, matysime, kuriose neišnaudojate savo potencialo, ir pagal tai suformuosime hobių pasiūlymus. Mūsų sistemoje yra daugiau nei 200 hobių 12-oje skirtingų sričių, tad tikrai atrasime jums tinkamiausius!

Daugiau apie Multiple Natures

Multiple Natures filosofija sako, kad būti sėkmingu galima tuomet, kai tinkamai panaudoji visas savo savybes. Ne tik pačias stipriausias, bet ir tas, kurios šiek tiek mažiau išreikštos. Pavyzdžiui, šachmatuose juk laimėti vien su karaliene sudėtinga – reikia ir pėstininkų pagalbos.

Multiple Natures ataskaita parodo, kiek išreikšti jūsų intelektai ir prigimtys. Pavyzdžiui, jūsų bendrasis kūno ir muzikinis intelektai bei kūrybinė ir linksminančioji prigimtys aukštos. Tai reiškia, kad viena iš jums tinkamų specialybių galėtų būti modernus šokis. Bet taip pat jūs turite aukštą mokančiąją prigimtį ir gamtinį intelektą. Tai reiškia, kad jums vien šokio neužteks, reikia imtis ir veiklų arba hobių, kuriuose realizuotumėte šias stiprybes.

Kitas pavyzdys: žmogaus administruojančioji prigimtis viena žemesnių, o ir vizualinis bei loginis intelektas nėra didelis. Tai reiškia, kad jam rengti ataskaitas, prezentacijas, rinkti duomenis ir juos dėlioti į sistemas bus labai netinkamas darbas, kurį jis darys per prievartą ir jausis blogai. Bet jo tarpasmeninis, kalbinis intelektai aukšti, verslumo ir linksminančioji prigimtys aukštos. Kaip manote, ar toks žmogus geras vadybininkas? Viskas priklauso nuo darbdavio. Jei reikia aktyvių pardavimų vadybininko, kuris turi važinėti pas klientus, bendrauti, parduoti žodžiu – tai bus puikus pretendentas į darbo vietą. Bet jei į pareigas įeina tokie darbai, kaip išrašyti sąskaitas, rengti ataskaitas, peržiūrėti dokumentus ir surašyti galutines detales – darbas netiks. Ar darosi aiškiau?

Žinoma, tiek daug samprotauti nereikės: Multiple Natures duos atsakymus ir apie geriausiai tinkančius darbus, darbines užduotis ir hobius, kad tinkamai išnaudotumėte visas savo savybes ir nepamirštumėte tų, kurios nėra labai išreikštos.

 1. Įsigyjate Multiple Natures sistemą.
 2. Gaunate klausimyną, įvadinių video pamokų ir paaiškinimų nuorodas bei pagrindinio testo nuorodą.
 3. Atsakę į klausimus, peržiūrėję video medžiagą ir atlikę testą, gausite pakvietimą į dviejų dalių konsultaciją.
 4. Konsultacijoje atliksime rezultatų validaciją, aptarsime jūsų prigimtis ir intelektus, atsakysime į jūsų klausimus bei paaiškinsime, kaip naudotis ataskaitomis.

Daugybiniai intelektai:

 • bendrasis kūno – savo kūno suvokimas, valdymas, sportiškumas;
 • subtilusis kūno – gera akių-rankų koordinacija (dovanų pakavimas, veika su konstruktoriais, siuvinėjimas).
 • tarpasmeninis – sugebėjimas bendrauti ir suprasti kitą žmogų;
 • loginis – gebėjimas analitiškai mąstyti, tvarkingai ir praktiškai atlikti matematines užduotis;
 • intrapersonalinis – savęs suvokimas, analizavimas;
 • kalbinis – gebėjimas suvokti ir vartoti žodžius, metaforas, įsiminti kalbinę informaciją;
 • vizualinis – gebėjimas suvokti erdvės figūras, orientuotis erdvėje, vaizduotės turtingumas;
 • erdvinis – gebėjimas manipuliuoti objektais erdvėje ir juos tiksliai perkelti iš vienos vietos į kitą;
 • muzikinis – ritmo proporcijų jutimas, ryškūs girdėjimo vaizdiniai;
 • gamtinis intelektas – gebėjimas susilieti su gamta, skirti gyvūnų, augalų rūšis, pastebėti pokyčius gamtoje.

Daugybinės prigimtys:

 • saugojančioji – polinkis saugoti save, kitus, idėjas nuo žalos ar nuostolių;
 • mokančioji – polinkis įgyti žinių ar patirties, siekiant mokyti ar informuoti kitus;
 • administruojančioji – polinkis sutelkti dėmesį į detales, organizuoti darbą;
 • kūrybinė– polinkis kurti daiktus ar idėjas;
 • gydančioji – polinkis padėti kitiems atsigauti po fizinio ar emocinio skausmo;
 • linksminančioji – polinkis linksminti kitus, sutelkti, išlaikyti dėmesį į save;
 • duodančioji – polinkis skirti laiko, siekiant padėti ar rūpintis kitais žmonėmis;
 • verslumo – polinkis imtis projektų, kuriuose atlygiu gali tapti pinigai ar pasitenkinimas savimi;
 • nuotykių – polinkis ieškoti iššūkių, rizikų.

Pačioje XX a. pradžioje buvo sukurtas testas, turėjęs pagelbėti suskirstyti vaikus pagal intelektą. Vaikai pagal testo rezultatus buvo paskiriami į standartinę mokyklą arba tokią, kurioje jiems buvo skiriamas didesnis dėmesys. Testas išpopuliarėjo ir tapo naudojamas ne tik mokyklose: pagal šio testo rezultatus buvo paskiriamos pozicijos kariuomenėje, didesnėse įmonėse. Testas, apie kurį kalbame, vadinamas IQ testu.

Praėjus daugiau nei pusei amžiaus, dr. Howardas Gardneris pasiūlė kitą sistemą. Jo teigimu, IQ matavo tik loginį intelektą, o juk žmonės gali būti gabūs ir kitose srityse: muzikoje, rankdarbiuose, sporte, literatūroje. Žmogus su aukštu IQ nebūtinai bus geras sportininkas ar rašys įtraukiančias apysakas. Taip gimė ir išpopuliarėjo Howardo Gardnerio daugialypių intelektų sistema.

Po dar šimto metų Howardo Gardnerio teorija buvo pildoma intelektais (pvz., dvasiniu) ir naudojama įvairiose mokyklose. Šią teoriją pradėjo taikyti ir Stevenas Rudolphas. Jis daug dirbo su intelektais. Atrodė keista, kad vienas žmogus, kurio lingvistinis intelektas aukštas, gerai rašo knygas, o kitas – kalba didelėms minioms. Kas juos skiria? Stevenas tai aiškinosi ir sukūrė dar vieną sistemą, papildančią daugialypius intelektus. Jis sukūrė daugialypių prigimčių sistemą.

Ją suprasti gana lengva. Sistema aiškina, kaip išreiškiamas tam tikras intelektas: vieni žmonės savo kūrybinį intelektą išreiškia mokydami kitus, kiti – piešdami, treti – scenoje. Stevenas Rudolphas išskyrė būtent tuos laidininkus – prigimtis.

Šiuo metu turime Multiple Natures sistemą. Žmogus, atlikęs šios sistemos testą ir sudalyvavęs konsultacijoje, sužinos kiek stipriai išreikštos yra jo prigimtys ir intelektai, kurios išreikštos labiausiai ir, svarbiausia, ką su ta informacija veikti, kur ją pritaikyti. Konsultuojame, kokios specialybės, hobiai, darbo užduotys labiausiai tinka testą atlikusiam žmogui pagal jo intelektus ir prigimtis.

Kodėl Multiple Natures?

 • Nuo 2008 metų Multiple Natures sistema pasinaudojo daugiau nei 100 000 žmonių visame pasaulyje.
 • Sistema yra patvirtinta American Educational Research Association (AERA), American Psychological Association (APA) ir National Council on Measurement in Education (NCME)
 • KALBA dirba tiesiogiai su sistemos kūrėju Steven Rudolph - jį patį neretai galite pamatyti mūsų Kauno ofiso koridoriuose. KALBA testuoja naujus produktus, padeda pritaikyti sistemą platesnėms auditorijoms.
 • Esame garantuoti KALBA Multiple Natures sistemos nauda jums ir esame pasiryžę už šiuos žodžius atsakyti. Šiai sistemai suteikiame 100% pasitenkinimo garantiją, tad jei KALBA Multiple Natures neatitiks jūsų lūkesčių – grąžinsime visą sumą, mokėtą už šį produktą.
 • Išbandėme patys! Visi KALBA grupės darbuotojai yra pasinaudoję šia sistema: skirstome užduotis ir komunikuojame tarpusavyje pagal šios sistemos filosofiją.

Visoje Lietuvoje

PaslaugaDataMėnesio kainaKurso kaina
Paslauga KALBA Multiple Natures sistema (suaugusiems)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.
Kaina mėn-Kaina
195.00  165.00 
PirktiKlausti
Paslauga KALBA Karjeros interesų sistema (7-12 kl. mokiniams)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.
Kaina mėn-Kaina
39.00 
PirktiKlausti
Paslauga KIS: kokius mokomuosius dalykus rinktis? (10 kl. moksleiviams)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.
Kaina mėn-Kaina
39.00  29.00 
PirktiKlausti
Paslauga KALBA Multiple Natures sistema (10-12 kl. moksleiviams)DataPakvietimas atsiunčiamas per 1 d.d.
Kaina mėn-Kaina
155.00  125.00 
PirktiKlausti