Home / Darnaus žmogaus centras / Flow ir Bent-flow

Srautas ir Iškreiptas srautas

Darnaus žmogaus centre padedame žmonėms atrasti būdus, kurie leistų kasdien patirti srauto būseną darbe, laisvalaikio veiklose, studijose.

Srautas – tai psichologinė būsena, kurioje žmogus, užsiimdamas tam tikra veikla, yra visiškai įsitraukęs, susikoncentravęs, jaučiasi kupinas energijos ir mėgaujasi procesu. Žmogus srauto būsenoje jaučiasi taip gerai, kad praranda laiko pojūtį.

Paprastai tariant, srauto būsena yra ta būsena, kurią žmogus patiria, kai atlieka veiklą labai susikoncentravęs ir taip įsitraukęs, kad net nepastebi, kaip praeina kelios valandos.

Svarbu nesupainioti srauto būsenos su kitais potyriais, pavyzdžiui, iškreipto srauto. Žmogus gali labai įsitraukti ir prarasti laiko pojūtį, rašydamas straipsnį ar dėliodamas projekto užduočių atlikimo terminus. Tačiau tokią pačią būseną jis gali pajusti ir žiūrėdamas serialą, žaisdamas kompiuterinį žaidimą ar vaikščiodamas dideliame prekybos centre. Kaip manote, kuo šios būsenos skiriasi?

Po tikrojo srauto žmonės jaučiasi gerai: kupini energijos, yra motyvuoti (kaip po sporto ar kūrybinės veiklos) ir patobulėję. Jiems nėra gaila laiko, kurį išnaudojo, būdami sraute. Po iškreipto srauto veiklų žmonės lieka be energijos ir be motyvacijos daryti ką nors kita. Pabandykite prisiminti, kada po dviejų ar trijų serialo serijų buvote kupini energijos išmokti naujos kalbos ar didžiavotės, kad TAIP praleidote laiką? Taigi tai paaiškina buvimo sraute ir iškreiptame sraute skirtumą.

Mihaly Csikszentmihalyi – Flow

Kaip veikia darnaus žmogaus centras?

 1. Padedame jums suprasti save, pažinti savo Prigimtis ir Intelektus.
 2. Paaiškiname, kaip panaudoti labiausiai išreikštas asmens savybes.
 3. Padedame rasti atsakymus į jums svarbiausius klausimus.
 4. Konsultacijų metu kartu diskutuojame apie rūpimą klausimą įvairiais kampais.
 5. Padedame susidaryti kilusių klausimų sprendimo planą.

Kokius metodus ir sistemas taikome?

Spręsdami jūsų klausimus, taikome koučingą, Daugialypių intelektų ir prigimčių, srauto ir iškreipto srauto teorijas, taip pat karjeros sistemas: KIS, KALBA Multiple Natures, egoCOMPASS ir įvairius Žmogaus darnos įrankius. Mūsų centre dirba karjeros ir koučingo specialistai, psichologai, studijų užsienyje specialistai.

Kokius klausimus sprendžiame?

 • Ieškote sau tinkamiausių studijų ar profesijos?
 • Norite pasiekti balansą tarp laisvalaikio ir darbo?
 • Ieškote būdų, kaip geriau suprasti savo vaikų poreikius?
 • Norite žinoti, ar jums verta keisti dabartinį darbą į kitą? Jei taip - į kokį?
 • Domitės, kokiomis veiklomis užsiimti, išėjus į pensiją?
 • Norite sužinoti, kaip formuoti efektyvią komandą?

Ieškote darnos kitose gyvenimo srityse? Klauskite – galbūt mes galime padėti!

Mūsų filosofija

Kodėl „darna“?

Manome, kad kalbėti apie darną yra svarbu, nes neretai žmonės pasigenda darnos tam tikrose gyvenimo srityse. Plačiau >>

Koks žmogus yra darnus?

Darnaus žmogaus nekamuoja stresas, jis turi energijos ir priima gerus sprendimus. Norime, kad Lietuvoje tokių žmonių būtų daugiau >>

Prigimtys ir intelektai

Savęs pažinimo procese naudojame Hovardo Gardnerio Daugialypių intelektų ir Steveno Rudolpho Daugialypių prigimčių teorijas >>

Srautas ir Iškreiptas srautas

Darnaus žmogaus centre ieškome asmeniui tinkamų būdų, kurie leistų kasdien patirti srauto būseną darbe, laisvalaikio veiklose, studijose >>

Darnaus žmogaus centro paslaugos

Paslaugos suaugusiems

Suaugusiems žmonėms padedame atrasti savus Intelektus ir Prigimtis, rasti balansą tarp laisvalaikio ir darbo, sužinoti, kaip keisti karjerą (ar verta ją keisti) ir išmokti geriau suprasti savo vaikų, sutuoktinių ir artimųjų poreikius.

Studentams suteikiame galimybę išsiaiškinti, kaip „neskausmingai“ pakeisti studijų kryptį, būsimiems senjorams padedame pasirengti įdomių veiklų sąrašą.

Įmonėms padedame atrasti atsakymus, kaip atrinkti tinkamus kandidatus, kaip formuoti komandas ir efektyviai paskirstyti užduotis.

PLAČIAU

Paslaugos moksleiviams

Moksleiviams yra svarbu suteikti kuo daugiau pagalbos ir žinių, renkantis užklasines veiklas, mokomuosius dalykus, studijų kryptį. Suprasdami šį poreikį, padedame moksleiviams geriau pažinti save, nepasiklysti tarp daugybės specialybių ir pasirinkti tinkamą studijų ir karjeros kryptį.

Rengiame įvairius mokslo metais ir vasarą vykstančius užsiėmimus, kuriuose ugdome jaunuolių asmenines ir profesines kompetencijas. Organizuojame tarptautinę aukštojo mokslo užsienyje ir karjeros parodą, kurioje moksleiviai ir jų tėvai gali susipažinti su studijų užsienyje ir karjeros pasirinkimo galimybėmis.

PLAČIAU