fbpx

Dešimt priežasčių studijuoti Anglijoje

Gruodžio 12 d. 16 val. vaizdo seminaro metu Falmouth University studentė Justina papasakos jums apie 10 priežasčių, kodėl vertėtų pasirinkti studijas Jungtinės Karalystės universitetuose ir kaip jai pačiai sekasi Verslo administravimo (Business) studijos Falmouth University. Taip pat turėsite galimybę pateikti jai klausimų apie rūpimus dalykus lietuvių ir anglų kalbomis.

Vaizdo seminaro data ir laikas:

2018 m. gruodžio 12 d., 16:00

Norint stebėti seminarą, būtina registracija

Falmouth university

Falmouth University studentė Justina

Studijos Falmouth University dabar dar kokybiškesnės! Daugiau nei 100 metų patirties, rengiant aukšto lygio specialistus, universitetui leidžia studentams pateikti tik pačias geriausias ir inovatyviausias menų studijų programas. Šis universitetas be galo didžiuojasi savo ryšiais su pasaulinėmis kompanijomis, novatoriškais tyrimais, atliekamais universiteto laboratorijose, aukso medaliu įvertinta mokymo kokybe ir moderniais pastatais abiejuose savo studentų miesteliuose.

Universitete studijuoja daugiau nei 5 tūkst. tarptautinių studentų, tad čia vyrauja itin draugiška daugiakultūrė atmosfera. Čia itin skatinamas ir tarpdiscipliniškumas, kviečiantis žaidimų kūrėjus, mados dizainerius, operatorius, antreprenerius, menininkus, fotografus, muzikantus ir kitų sričių specialistus susivienyti. Jie bendradarbiaudami ieško naujų idėjų sudėtingoms problemoms spręsti. Jie prisideda prie būdų, padedančių kitiems universiteto bendruomenės nariams kurti, bendrauti, įsitraukti į įvairias veiklas, kūrimo.

Praktinis Falmouth University požiūris į aukštąjį mokslą garantuoja, kad studentai, gavę šio universiteto diplomą, darbovietėse toliau ugdys universitete įgytus įgūdžius ir pildys universitete sukauptų žinių bagažą. Universiteto absolventai dažnai tampa savo srities lyderiais, įkuria įmones (šio universiteto absolventai tai daro netgi keturis kartus dažniau, nei yra bendras Anglijos vidurkis), laimi apdovanojimų ir kt.

  • Falmouth University
  • Falmouth University
  • Falmouth University
  • Falmouth University
  • Falmouth University
  • Falmouth University
  • Falmouth University
  • Falmouth University