Nesnausk – dokumentų priėmimas studijoms JK jau įsibėgėjo!

Nesnausk – dokumentų priėmimas studijoms JK jau įsibėgėjo!

Ei, abituriente, ar jau pateikei dokumentus stojimui į norimus Jungtinės Karalystės universitetus? Ne? Tuomet paskubėk, juk stojimo dokumentų priėmimas jau įsibėgėjo!

Galbūt pildant dokumentus kyla neaiškumų, nepasitiki savo jėgomis ir nori, kad kas nors tave užtikrintų pasakydamas, kad viskas gerai? Nedvejok, kreipkis į KALBOS studijų užsienyje koordinatorius ir jie suteiks visą tau taip reikiamą pagalbą.

Parašyk mums el. paštu arba registruokis į NEMOKAMAS studijų užsienyje konsultacijas, kurios gali vykti bet kuriame KALBA filiale (veikiame net septyniuose Lietuvos miestuose!) arba nuotoliniu būdu – naudojantis Skype arba Zoom. Pasirink tau patogų būdą parašęs mums ir suderinsime tinkamiausią laiką. Nedrąsu? Nepamiršk, kad konsultacijoje su tavimi gali dalyvauti ir tavo tėvai arba draugai, kurie taip pat domisi studijų užsienyje galimybėmis!

Taip pat gali pasikviesti KALBA studijų užsienyje koordinatorių į savo mokyklą, kur jis apie studijas užsienio universitetuose, stojimus ir savo patirtis papasakos ne tik tau, bet ir tavo klasės draugams. Paskaitos metu jie taip pat atsakys į visus jūsų klausimus ir paneigs visus mitus, apie kuriuos esate girdėję.

Daugiau informacijos apie studijų užsienio universitetuose konsultacijas mokyklose gali rasti čia >>

Vis dar dvejoji dėl savo būsimos karjeros kelio? Nesijaudink! KALBA studijų užsienyje koordinatoriai tau padės ne tik tinkamai užpildyti dokumentus, bet ir pasirinkti studijų kryptį ir universitetą atsižvelgdami į tavo pomėgius ir laisvalaikio veiklas.

Abituriente, nepamiršk, tu – ne vienas. Nestresuok ir kreipkis į KALBA specialistus, kurie padės tau kaip tik išmanydami.

NEMOKAMOS asmeninės konsultacijos

Padedame įstoti, pildome dokumentus į VISUS Anglijos universitetus.

Rašykite mums klausimus arba registruokitės į konsultacijas, kurios vyksta septyniuose Lietuvos miestuose arba nuotoliniu būdu – Skype arba Zoom (kaip patogiau Jums!). Į konsultaciją galite pasikviesti tėvus ar draugus, kurie taip pat domisi studijų užsienyje galimybėmis!