fbpx

Vasarą mokytis apsimoka – 50% nuolaida kalbų kursams grupėse!

Vasara – malonus metas ilsėtis, skirti dėmesio sau, tobulėti ir įvykdyti suplanuotus tikslus, kuriems anksčiau taip ir neatsirado laiko. Siūlome vasaros dienas išnaudoti prasmingai: pasirinkite norimus kalbų ar pasiruošimo tarptautiniams egzaminams kursus ir pasinerkite į smagų tobulėjimo pasaulį!

Užtikriname, vasarą mokytis ne tik smagu, bet ir apsimoka. Registruokitės į norimus kursus grupėse iki gegužės 31 d. ir mokėkite net 50% mažiau.

50% nuolaida vasaros kalbų kursams grupėse

Pasiūlymas galioja:

  • intensyviems paruošimo tarptautiniams egzaminams IELTS ar CAE kursams;
  • intensyviems įvairių užsienio kalbų pradedančiųjų kursams;
  • intensyviems šnekamosios kalbos įvairių užsienio kalbų kursams;
  • tik standartinėms kursų grupėms (7-10 dalyviai) vykstančioms birželio – rugpjūčio mėnesiais;
  • užsiregistravusiems ir apmokėjusiems visą vasaros kurso kainą iki 05 31 d.

 

Pasirinkę norimą išmokti kalbą rasite kursų datas ir kainas.

Anglų kalbos kursaiDanų kalbos kursai      Vokiečių kalbos kursaiNorvegų kalbos kursai      Švedų kalbos kursai

Ispanų kalbos kursai      Rusų kalbos kursaiPrancūzų kalbos kursai      Italų kalbos kursai      Lietuvių kalbos kursai

Plačiau apie vasaros kursus

Intensyvus pradedančiųjų kalbos kursas

Šis vasaros metu vykstantis kursas yra intensyvesnis nei įprasti kalbų kursai. Jis skirtas visiems, norintiems pradėti mokytis pasirinktos kalbos nuo pat pradžių. Bendrinės kalbos programa lavina visus pagrindinius įgūdžius – kalbėjimą, klausymą ir skaitymą bei suteikia pagrindinių gramatikos žinių. Kursų metu daug dėmesio skiriama žodyno plėtimui ir bendravimo įgūdžių lavinimui. Kursas yra lengvai suderinamas su atostogomis ir vasaros planais, nes kursų trukmė tik 5 sav.  Esant geriems orams ir besimokančiųjų norui, užsiėmimai gali vykti gryname ore, gražiose gamtos vietose, parkuose ir pan.

Intensyvus šnekamosios kalbos kursas

Pats vasariškiausias kalbų kursas! Kurso metu plečiamas žodynas, lavinami kalbėjimo ir klausymo įgūdžiai, daug laiko skiriama kalbėjimo praktikai. Programa padeda peržengti užsienio kalbos naudojimo barjerą ir laisvai reikšti mintis. Šis kursas organizuojamas tik vasaros metu ir yra intensyvesnis nei įprasti sezono kursai. Skirtas bendravimo pasirinkta užsienio kalba įgūdžiams lavinti. Kursas yra lengvai suderinamas su atostogomis ir vasaros planais: galima prisijungti vėliau arba lankyti ne visą kurso programą, namų darbai minimalūs.  Esant geriems orams ir besimokančiųjų norui, užsiėmimai gali vykti gryname ore, gražiose gamtos vietose, parkuose ir pan.