Kalba.Lt

NEMOKAMAS telefonas 8 800 30030 (I-V 9:00-18:00)

Geriausias studfesto draugas – KALBA!

Pasidalinkite įrašu

Spalio 25 d. Žalgirio arenoje vyks didžiausias karjeros festivalis! Ten Jūsų lauks ne tik 16 motyvuojančių pranešėjų, kurie dalinsis patirtimi, bet ir vakaro pabaigą vainikuosiantis Lilo ir Innomine koncertas!

Kodėl verta atvykti į STUDFESTĄ?

Moksleiviai žino tam tikrus faktus ar bendrą informaciją apie įvairias specialybes bei suvokia, ką veikia tam tikros srities specialistai. Šios žinios gali padėti teisingai pasirinkti studijas, tačiau daugelis nežino į ką reiktų atkreipti didžiausią dėmesį, renkantis specialybę ir daro 5 dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurios užkerta kelią į sėkmę, pavyzdžiui:

  • renkasi specialybę, atsižvelgę kiek uždirba darbuotojai;
  • renkasi ką siūlo/rekomenduoja tėvai;
  • renkasi savo ateities specialybę, nors negali atsakyti į klausimą: kokį tiksliai darbą dirbs?;
  • nesirenka norimos specialybės, nes mano, kad nesugebės būti sėkmingu arba bus per sunku;
  • renkasi paskutinę minutę.

„KALBA“ – geriausias Studfesto draugas, papasakos apie karjeros ir pasirinkimo galimybes, suteiks visą informaciją apie studijas užsienyje, todėl jums bus lengviau pasirinkti teisingą kelią, atrandant save.

Atskira zona edukatoriams!

Šiais metais laukia išskirtiniai pranešimai, skirti mokytojams, kurių jie galės klausytis Edukatorių erdvėje (Bosca amfiteatre). Visus edukatorius kviečiame į Ryčio Jurkėno paskaitą: „Gyvenimo meniu“ ypatumai / Darna su savimi = darna su pasauliu, kuri vyks 11:10-11:55. Mokytojams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Daugiau informacijos ir renginio bilietai: www.studfestas.lt

Shopping, Gaming, Series – kas juos sieja?

Pranešimo laikas: 10:00

„Mieli Fortnite žaidėjai, 13 Reasons Why ir kitų serialų žiūrėtojai, prekybos centrų lankytojai ir asmenukių mylėtojai, šiais metais STUDFESTE papasakosiu, kaip atrasti laiko esminiams ir jūsų gyvenimą keičiantiems dalykams!“

How to achieve a career in dance?

Pranešimo laikas: 14:40

„KALBA“ svečiai iš De Montford University!
Profesionalūs tarptautinio lygio šokėjai: Emma McBain (street dance) ir Hatti Dawson (contemporary, hip-hop dance) padovanos jums pasirodymą, o De Montford University menų fakulteto šokių vadovė Sally Doughty atskleis pačias įdomiausias šokių industrijos karjeros paslaptis.

Tai unikali galimybė pamatyti pasaulinio lygio šokėjų pasirodymą ir „KALBA“ stende pakalbinti šias renginio viešnias!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Studijos Anglijos universitetuose
Kalbų kursai

Anglų kalba pasaulio kontekste: kodėl ji svarbi?

Jei nutartumėte išmokti tik vieną užsienio kalbą, tikrai siūlytume anglų. Nesvarbu, ar norėtumėte keliauti, ar megzti verslo ryšius užsienyje ar dirbti tarptautinėje įmonėje: tai kalba, kurios Jums prireiks.