Home / Išsilavinimas ir karjera 2019
  • Spalio 2 d., 10:00–16:00 val.
  • Žalgirio arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas
  • Informaciją paskelbsime netrukus!
  • Spalio 3 d., 10:00–16:00 val.
  • Vilniaus rotušė, Didžioji g. 31, Vilnius
  • Informaciją paskelbsime netrukus!

Parodos meniu

Konsultuokis su užsienio universitetų atstovais. Praėjusiais metais dalyvavusių universitetų sąrašą rasi čia >>

2019 metų parodos dalyviai bus skelbiami netrukus!

Čia ir dabar galėsi gyvai išgirsti viską apie studijas užsienyje, sėkmingą karjeros pasirinkimą, motyvuojančius pranešimus ir mūsų – KALBOS – sėkmės istorijas! Užsienio universitetų, vidurinių mokyklų atstovai pristatys mokymo programas ir galimybes.

Parodoje ieškok erdvės, skirtos moksleiviams, norintiems daugiau sužinoti apie tinkamą karjeros kelio pasirinkimą. Čia galėsi pasinaudoti įvadine karjeros konsultacija, gauti bent kelis patarimus apie pirmuosius karjeros žingsnius. Taip pat šioje zonoje gausi išskirtinius KALBOS Darnaus žmogaus centro paslaugų pasiūlymus! Daugiau informacijos apie Darnaus žmogaus centrą >>

Džiaugiamės, jog parodoje dalyvaus KALBOS partnerė – personalizuotos edukacijos kompanija egoPERFECTUS, – kuri pristatys prestižiškiausias ir garsiausias vidurines mokyklas, universitetus bei vasaros stovyklas visame pasaulyje.

Daugiau informacijos apie egoPERFECTUS >>

Karjeros, ugdomojo vadovavimo (koučingo) ir emocinio intelekto specialistų paskaitos edukatoriams.

Ateitis – tavo rankose: ji kaip įvairiaspalvis kubas, kurį pasukęs bet kuria kryptimi, atrasi unikalių galimybių, išmoksi naujų dalykų, patirsi gyvenimą keičiančių nuotykių, keliausi, susipažinsi su naujais žmonėmis, surasi savo stipriąsias puses, išsirinksi svajonių specialybę ir sudėliosi savo karjeros planą! Viskas, ko reikia, – tai pasitikėti savo jėgomis ir išmėginti save čia ir dabar!

Drąsiai sakome, kad parodos šūkis – priimk sprendimą sužinojęs ir pabandęs – bus išpildytas su kaupu! Parodos metu galėsi dalyvauti įvairiose veiklose, klausytis motyvuojančių pranešimų, po kurių, tikime, žinosi, kokia specialybė tau tinkamiausia, kaip pradėti planuoti savo karjerą ir kaip nenustoti tobulėti!

Ir tai – ne viskas! Tavęs taip pat laukia nuolaidos pasiruošimui tarptautiniams egzaminams, naujojo Freshmano pristatymas, pokalbiai su KALBOS studijų užsienyje koordinatoriais ir, žinoma, gera nuotaika!

Apsilankyk „Išsilavinimas ir karjera“ parodos puslapyje!

Renginio draugai:

Susisiekite!

El. paštas: renginiai@kalba.lt

Nemokamas telefonas visoje Lietuvoje:     8 800 30 030

Sekite mus Instagram

Praėjusių parodų akimirkos