fbpx

Mielas būsimas studente!

Ar kada svajojai apie studijas universitete, kuriame mokosi daugiau nei 30 tūkstančių studentų? Apie paskaitas, į kurias susirenka dešimtys ar net šimtai studentų? Apie įrangą ir inventorių, kurie yra naudojami pačių inovatyviausių įmonių? Šiame universitete tu turėsi galimybę prie šios įrangos prisiliesti savomis rankomis ir naudotis ja visus studijų metus! Skamba per daug gerai, jog būtų tiesa? Tačiau toks universitetas tikrai egzistuoja ir jis yra gerai žinomas visoje Didžiojoje Britanijoje bei Europoje. Dienraštis „The Guardian“ skiria jam 15-tą vietą  Didžiosios Britanijos geriausių universitetų reitinge, o be to, jis turi auksinį įvertinimą TEF (Teaching Excellence Framework).
Pristatome tau nuostabųjį Coventry University!

Šio universiteto atstovai lankysis KALBA ofisuose jau visai netrukus – liepos 31 dieną Rygoje, rugpjūčio 1 dieną Vilniuje ir rugpjūčio 2 dieną Kaune. Atvykdamas į šį susitikimą turėsi unikalią galimybę pažinti patį universitetą dar iki tol, kol į jį išvyksi! Sužinosi apie studentų miestelį, bendrabučius, dėstomus dalykus, paskaitas, susipažinsi su Coventry miestu ir sužinosi apie darbo galimybes bei linksmybes. Apie visa tai ir dar plačiau – šio susitikimo metu.

Paversk savo Brandos Atestatą bilietu į Coventry University!

Stok į Coventry University su KALBA ir pretenduok į 1000 GBP stipendiją!

Nepamiršk pasikviesti savo draugo ar draugės, kurie taip pat svajoja šiais metais studijuoti užsienyje. O atsinešę savo brandos atestatą, tą pačią dieną sužinosite, ar įstojote į Coventry University! Atstovas patikrins Tavo pažymius, juos įvertins ir iškart galės pateikti Tau pasiūlymą mokytis šiame universitete!

Daugiau informacijos apie Coventry University ieškok >>čia.

Nedelsk ir užsiregistruok į susitikimą!

Vilnius

Rugpjūčio 1 d.
„3 BURĖS“
Lvovo g. 25

14:00 iki 16:00 – susitikimas dėl „Clearing“ stojimo;
16:00 iki 17:30 – susitikimas su jau aplikavusiais studentais

Kaune

Rugpjūčio 2 d.
„Verslo centras 32“
Vytauto pr. 32

14:00 iki 16:00 – susitikimas dėl „Clearing“ stojimo;
16:00 iki 17:30 – susitikimas su jau aplikavusiais studentais.

Rygoje

Liepos 31 d.
Ģertrūdes iela 10-18,
Rīga

14:00 iki 16:00 – susitikimas dėl „Clearing“ stojimo;
16:00 iki 17:30 – susitikimas su jau aplikavusiais studentais.