Įstok į Buckinghamshire New University per vieną popietę!

Labas, būsimas studente!

Liepos 19 dieną Vilniuje, liepos 22 dieną Kaune lankysis Buckinghamshire New University atstovas Simon!

Tai universitetas, kuris įsikūręs studentams patogioje vietoje – High Wycombe miestelyje. Nors ir mažesnio dydžio, tačiau šis miestelis yra labai jaukus. Vienas didžiausių High Wycombe privalumųyra tai, jog iki Londono centro traukiniu nuvažiuosi per 30 min! Beje, visai netoliese yra visiems gerai žinomas Oxford’as. 😉

Universitete yra stipri, atsakinga ir veikli Studentų Atstovybė (Student’s Union), todėl kiekvienas čia besimokantis studentas turi ypatingas galimybes ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir užmegzti daug naujų ir naudingų pažinčių bei susirasti draugų. Taip pat, universitetas turi šiuolaikišką įrangą, kuri padeda studentams geriau įsigilinti į studijų dalykus.

Atvyk kartu su savo draugu(-e) į susitikimą su Buckinghamshire New University atstovu Simon ir išgirsk viską apie studijas užsienyje iš pirmų lūpų.
Gal dar nesi užpildęs stojimo dokumentų ir norėtum pabandyti įstoti į šį universitetą? Nepamiršk pasiimti Brandos Atestato su savimi. Jau tą pačią dieną galėsi sužinoti ar tau pavyks studijas šiame universitete pradėti dar šį rudenį!

Daugiau informacijos apie Northumbria universitetą ieškok >>čia.

Nedelsk ir užsiregistruok į susitikimą!

Vilniuje

Liepos 19 d., 14 val.,
„3 BURĖS“
Lvovo g. 25

Kaune

Liepos 22 d., 14 val.,
„Verslo centras 32“
Vytauto pr. 32

Rygoje

Liepos 26 d., 14 val.,
Ģertrūdes iela 10-18,
Rīga, LV-1010