fbpx

Club Explore English anglų kalbos kursai paaugliams (5-11 kl.)

  • Mokomės anglų kalbos darydami projektus
  • Ugdome bendradarbiavimo įgūdžius
  • Klasėje diskutuojame anglų kalba

Kilo klausimų? Rašykite mums užklausą.

Club Explore English kursuose anglų kalbos pamokos vyksta per projektinę veiklą. Tai reiškia, kad kiekvieną mėnesį su moksleiviais imsimės įdomios temos, ir ją gvildensime: mokysimės su ja susijusių žodžių, skaitysime, žiūrėsime filmus, dainuosime dainas ir rengsime didelį projektą pasiskirstę į grupeles.

Kursuose daugiausia dėmesio skiriame kalbėjimui. Turime omenyje ne tik taisyklingą tarimą: ugdome drąsą kalbėti, padedame suprasti kaip išsisukti su turimu žodynu ar primiršus sudėtingesnį žodį. Neribojame audringų diskusijų ar ramių pašnekesių jei jie vyksta anglų kalba, nes svarbiausia lavinti įgūdžius, naudoti kalbą kuo daugiau. Žinoma, nepamirštame ir gramatikos bei skaitymo įgūdžių.

Mūsų mokymo programa remiasi įvairiomis pasaulyje plačiai taikomomis metodikomis, pavyzdžiui, imersija, kai „panardinama“ į naująją kalbą realiose situacijose atliekant tam tikras iš pirmo žvilgsnio su kalba nesusijusias užduotis. Vaikams įdomiomis temomis ir būdais pateikiama informacija yra daug lengviau natūraliai įsisavinama: be kalimo ir priverstinio kartojimo. Vaikai patys noriai bendrauja anglų kalba

Namų darbų užduotis vaikai atlieka elektroninėse pratybose, kur mokytojas mato kiekvieno jų pažangą ir/ar spragas ir todėl gali skirti užduotis individualiai, nepriklausomai nuo bendrų klasės pasiekimų. Todėl ir pats nedrąsiausias mokinys turi galimybę gauti tiesioginio mokytojo dėmesio ir atskleisti savo gebėjimus.

Prieš pradedant lankyti Club Explore English mokiniai atlieka anglų kalbos testą, ir, pagal jo rezultatus, yra paskiriami į savo amžiaus grupę. Grupę sudaro iki dešimties mokinių, tam, kad kiekvienam galėtume skirti kuo daugiau dėmesio.

  • Pamokėlės vyksta visus mokslo metus.
  • Grupes sudaro 10 mokinių.
  • Prie grupių galima jungtis bet kurį mėnesį.
  • Skirta 5-11 klasės mokiniams.
  • Vyksta visuose mūsų filialuose.

Turite klausimų? Susisiekite!