KALBA English Kids&Teens klubo konkursas

Labas, KALBA English Kids&Teens klubo nary!
Kaip Tu gyvuoji? Mes Tavęs labai pasiilgome. Tikimės, kad ir Tu pasiilgai mūsų smagios projektinės veiklos, savo šauniųjų bendraklasių ir žinoma anglų kalbos.

Kadangi dėl susiklosčiusios situacijos neturime galimybės jauniesiems suorganizuoti žadėtosios anglų kalbos olimpiados, o vyresnėliams – anglų kalbos konferiancijos, tai vietoje jų skelbiame 2 konkursus.

Taigi, sukaupk visą savo kūrybinį potencialą bei anglų kalbos žinias ir sudalyvauk ir laimėk šaunių prizų!

KALBA English Kids&Teens (vaikai)

 • Konkurso tema

  Nuotoliniai mokymai – privalumai ir trūkumai

 • Ką reikia padaryti

  Nupiešk piešinį šia tema ir trumpai jį aprašyk (nors keliais žodžiais ar sakiniais, tiek ir taip, kaip moki). Paprašyk, kad mama arba tėtis nufotografuotų Tavo kūrinį ir atsiųstų mums el.paštu: kokybe@kalba.lt. Laiške nepamiršk parašyti savo vardą, pavardę, amžių ir miestą, kuriame lankai KALBA anglų kalbos užsiėmimus.

 • Kada

  Konkursas vyks gegužės 1-30 dienomis, o nugalėtojus skelbsime ir su jais asmeniškai susisieksime jau pirmąją birželio savaitę

 • Prizai

  Dalyvaudamas konkurse, turėsi galimybę laimėti 50 Eur nuolaidą kitam anglų kalbos kursui arba pasirinktą edukacinį stalo žaidimą.

KALBA English Kids&Teens (paaugliai)

 • Konkurso tema

  Nuotoliniai mokymai – privalumai ir trūkumai

 • Ką reikia padaryti? Turi galimybę rinktis iš dviejų užduočių:

  1. Parašyk rašinį konkurso tema, kuriame ne tik aprašytum mokymosi nuotoliniu būdu privalumus bei trūkumus, bet ir atskleistum savo anglų kalbos žodyną bei gramatines konstrukcijas.
  2. Sukurk video konkurso tema, kuriame atsispindėtų Tavo nuomonė nuotolinių mokymų atžvilgiu, kūrybiškumas bei anglų kalbos žinios (žodynas ir gramatinės konstrukcijos). Savo kūrinį (rašinį arba video) atsiųsk mums el.paštu kokybe@kalba.lt. Laiške nepamiršk parašyti savo vardą, pavardę, amžių ir miestą, kuriame lankai KALBA anglų kalbos užsiėmimus.

 • Kada

  Konkursas vyks gegužės 1-30 dienomis, o nugalėtojus skelbsime ir su jais asmeniškai susisieksime jau pirmąją birželio savaitę.

 • Prizai

  Dalyvaudamas konkurse, turėsi galimybę laimėti 50 Eur nuolaidą kitam anglų kalbos kursui arba pasirinktą edukacinį stalo žaidimą.