fbpx

Cambridge egzaminų integracija kalbų kursuose

KALBA – vienintelis oficialus Cambridge English egzaminų centras Lietuvoje – pristato naujieną! Nuo šiol KALBA anglų kalbos kursuose turėsite galimybę susipažinti su tarptautiniais Cambridge English egzaminais.

Per pastaruosius kelerius metus pastebimas vis didesnis klientų poreikis įrodyti sertifikatu savo turimas anglų kalbos žinias. Tarptautinius sertifikatus gauti siekia tiek ketinantys studijuoti užsienyje ar norintys užsiskaityti valstybinio brandos egzamino balą, tiek ir norintys turėti akivaizdų pranašumą darbo rinkoje.

Mes atsižvelgėme į Jūsų poreikius! Siūlome integruotas anglų kalbos kursų programas moksleiviams ir suaugusiems. Lankydami įprastinius anglų kalbos kursus, ne tik gausite anglų kalbos žinių, bet ir susipažinsite su Cambridge English egzaminų struktūra, užduočių tipais, taip pat turėsite galimybę kurso metu atlikti ir konkrečias egzaminų užduotis.

Ilgametę patirtį turintys KALBA dėstytojai patars, ar lankomo kurso pakanka iš karto sėkmingai išlaikyti tam tikro lygio egzaminą, arba rekomenduos specializuotus egzaminų paruošimo kursus.

KALBA anglų kalbos kursai – tai puiki galimybė išmokti kalbą norimu lygiu bei susipažinti su tarptautiniais Cambridge English egzaminais.

Kalbų kursai moksleiviams su „KALBA“ – tai ne tik kalbos mokymasis, bet ir smagi, naujų žinių ir įgūdžių suteikianti užklasinė veikla su bendraamžiais.

  • Daug dėmesio skiriame motyvacijos mokytis kėlimui!
  • Naudojame ne tik vadovėlius, bet ir vaizdo bei garso priemones, kurios pagyvina pamokas ir padeda įsiminti mokomąją medžiagą.
  • Projektų metu ugdome moksleivių komandiškumo ir kūrybiškumo įgūdžius.
  • Daug dėmesio skiriame šnekamosios kalbos tobulinimui, bendravimo įgūdžių formavimui.
  • Kursuose plečiame žodyną, klausymo įgūdžius ir, žinoma, kremtame gramatiką.

Mūsų užsienio kalbų dėstytojai turi pedagoginį arba filologinį kalbos išsilavinimą ir darbo su vaikais bei paaugliais patirties, tad mokymasis su jais bus efektyvus, nuoseklus, įdomus ir teikiantis džiuginančių rezultatų.

Turite klausimų? Susisiekite!

Jurgita Verbylė
Anglų kalbos kursai, tarptautiniai egzaminai