Istorijos korepetitoriai

Istorijos korepetitoriai padės įtvirtinti turimas istorijos žinias ir užpildyti atsiradusias žinių spragas, suprasti, interpretuoti ir vertinti istorinius faktus ir problemas.

Stiprinkite istorijos žinias jums patogiu būdu: nuotoliniu arba klasėse.

Pasirengimas lietuvių kalbos ir literatūros egzaminui

Kaip mokome moksleivius?

 • Žinių sisteminimas

  Korepetitoriaus tikslas yra padėti aptikti istorijo mokymosi spragas, susisteminti informaciją ir suteikti trūkstamas žinias.

 • Struktūra ir praktika

  Supažindiname su istorijos privalomąja medžiaga ir atliekame daug praktinių užduočių, kad moksleivis geriau įsisavintų žinias.

 • Taisome spragas

  Nustatome ir efektyviai ištaisome atsiradusias spragas.

 • Pasitikėjimas savimi

  Ugdomas motyvacija, iniciatyvumas ir pasitikėjimas savimi.

Istorijos korepetitoriai

Istorijos korepetitoriai padeda moksleiviams, norintiems nuo pat mažens tikslingai formuoti mokymosi įgūdžius ir ieškantiems galimybių gauti papildomų žinių.

Nesumeluosime pasakydami, kad istorija įdomi visiems, nes tai mokslas apie žmones, tautas, bendruomenes, valstybes, įvairias kultūras ir reikšmingus šio pasaulio įvykius. Tačiau mokomosios medžiagos yra daug, tad neretai moksleiviams yra sunku atsiminti ir išmokti visą reikiamą medžiagą.

Kviečiame įveikti visas istorijos mokymosi spragas kartu su profesionaliais „KALBA“ korepetitoriais ir pamėgti istorijos mokslą. Kursai vyksta visus mokslo metus, o prisijungti galima bet kurį mėnesį.

Ieškote individualių korepetavimo kursų savo vaikui? Daugiau informacijos ieškokite čia>>.