Matematikos korepetitoriai

Metematikos korepetitoriai padės jūsų vaikui sustiprinti savarankiško matematikos mokymosi įgūdžius, ugdyti loginį mąstymą. Praktiniais pratimais ir užduotimis įtvirtinti naujas matematikos žinias ir susitiprinti jau tirimas. 

Stiprinkite matematikos žinias jums patogiu būdu: nuotoliniu arba klasėse.

Pasirengimas lietuvių kalbos ir literatūros egzaminui

Kaip mokome moksleivius?

 • Žinių sisteminimas

  Korepetitoriaus tikslas yra padėti aptikti matematikos mokymosi spragas, susisteminti informaciją ir suteikti trūkstamas žinias.

 • Struktūra ir praktika

  Supažindiname su matematikos privalomąja medžiaga ir atliekame daug praktinių užduočių, kad moksleivis geriau įsisavintų žinias.

 • Taisome spragas

  Nustatome ir efektyviai ištaisome atsiradusias spragas.

 • Pasitikėjimas savimi

  Ugdomas motyvacija, iniciatyvumas ir pasitikėjimas savimi.

Matematikos korepetitoriai

Kviečiame įveikti matematikos spragas su profesionaliais matematikos korepetitoriais, kurie skatintų „įsimylėti“ matematikos mokslą, didinti pasitikėjimą savo žiniomis bei gebėjimą logiškai mąstyti. Korepetitoriai ugdo vaikų motyvaciją mokytis, padeda išlaikyti poreikį tobulėti, siekti geresnių rezultatų ir stiprinti savivoką, kad geri rezultatai skatintų džiaugtis savimi ir tobulėti toliau.

Kursų metu matematikos korepetitoriai mokiniams padeda įtvirtinti turimas žinias, pašalinti žinių spragas, susisteminti informaciją, pasiruošti testams, kontroliniams darbams, egzaminams. Kursai vyksta visus mokslo metus, o prisijungti galima bet kurį mėnesį.

Ieškote individualių korepetavimo kursų savo vaikui? Daugiau informacijos ieškokite čia>>.