fbpx

Geografijos korepetitoriai

Geografijos korepetitoriai padės jūsų vaikui įtvirtinti turimas geografijos žinias ir geriau suprasti naują medžiagą. Išmokys kaip geriau analizuoti informaciją ir ją tinkamai panaudoti.

Stiprinkite geografijos žinias jums patogiu būdu: nuotoliniu arba klasėse.

Pasirengimas lietuvių kalbos ir literatūros egzaminui

Kaip mokome moksleivius?

 • Žinių sisteminimas

  Korepetitoriaus tikslas yra padėti aptikti mokymosi spragas, susisteminti informaciją ir suteikti trūkstamas žinias.

 • Struktūra ir praktika

  Supažindiname su geografijos privalomąja medžiaga ir atliekame daug praktinių užduočių, kad moksleivis geriau įsisavintų žinias.

 • Taisome spragas

  Nustatome ir efektyviai ištaisome atsiradusias spragas.

 • Pasitikėjimas savimi

  Ugdomas motyvacija, iniciatyvumas ir pasitikėjimas savimi.

Geografijos korepetitoriai

Geografija – tai be galo įdomus mokslas apie žemę, jos sandarą ir vystymąsi, gamtinius reiškinius. Tačiau tai taip pat mokslas, reikalaujantis gerų žinių susisteminimo įgūdžių ir geros atminties. Kiekviena mokymosi spraga niekur nedingsta ir mokantis vis aukštesnėje klasėje daro vis didesnę įtaką sėkmingam mokymusi, akademiniams pasiekimams ir moksleivių pasitikėjimui savimi.

Kviečiame pasinerti į įdomųjį geografijos mokslą kartu su „Kalba.Lt“ profesionaliais korepetitoriais. Geografijos pamokų metu korepetitoriai moko suvokti bei analizuoti reikalingas geografijos žinias. Moksleiviai mokomi ieškoti informacijos, panaudoti ją, analizuoti ir kritiškai vertinti situacijas.

Be to, geografijos korepetitoriai padeda mokiniams nagrinėti gamtos, visuomeninius reiškinius ir procesus, moko atlikti tyrimus, taikyti geografinės erdvės pažinimo būdus (metodus) bei modeliuoti situacijas. Taip pat naudojamas formuojamasis vertinimas, mokomasi apibendrinti informaciją, daryti pagrįstas išvadas.

Mūsų geografijos korepetitoriai nuolat stebi mokinių pažangą, sugeba puikiai perteikti geografijos žinias bei sudominti moksleivius geografijos mokslu.

Ieškote individualių korepetitoriavimo kursų savo vaikui? Daugiau informacijos ieškokite čia>>.