Kalba.Lt

NEMOKAMAS telefonas 8 800 30030 (I-V 9:00-18:00)

Informacinių technologijų korepetitoriai

Informacinių technologijų korepetitoriai padės sustiprinti loginio mąstymo ir analizavimo įgūdžius, įtvirtinti naujas ir turimas informacinių technologijų žinias.

Stiprinkite informacinių technologijų žinias jums patogiu būdu: nuotoliniu arba klasėse.

Pasirengimas lietuvių kalbos ir literatūros egzaminui

Kaip mokome moksleivius?

 • Žinių sisteminimas

  Korepetitoriaus tikslas yra padėti aptikti mokymosi spragas, susisteminti informaciją ir suteikti trūkstamas žinias.

 • Struktūra ir praktika

  Supažindiname su informacinių technologijų privalomąja medžiaga ir atliekame daug praktinių užduočių, kad moksleivis geriau įsisavintų žinias.

 • Taisome spragas

  Nustatome ir efektyviai ištaisome atsiradusias spragas.

 • Pasitikėjimas savimi

  Ugdomas motyvacija, iniciatyvumas ir pasitikėjimas savimi.

Informacinių technologijų korepetitoriai

Informacinių technologijų (informatikos) išmanymas suteikia galimybę bendrauti ir bendradarbiauti naudojantis informacinių ir komunikacinių technologijų priemonėmis, taip pat jas taikyti mokantis kitų dalykų. Šios žinios šiuolaikiniame pasaulyje yra ypač svarbios. Jeigu jos yra ugdomos nuo pat mažens, vaikas įgyja stiprius kompiuterinio raštingumo įgūdžius ir nesusiduria su įvairiomis problemomis. Juk šių žinių prireiks tiek studijuojant, tiek ir dirbant, tiek mąstant apie IT srities karjerą.

Kviečiame mokytis informacinių technologijų kartu su profesionaliais „Kalba.Lt“ korepetitoriais, kurie išsiaiškins moksleivio  mokymosi poreikius, padės pašalinti žinių spragas ir pasiekti norimą mokymosi rezultatą.

Papildomo mokymos grupes sudaro ne daugiau kaip 10 moksleivių. Prieš skirstant į grupes išsamiai išsiaiškinami moksleivio poreikiai, tikslai, atsižvelgiama į turimų žinių lygį.

Pagrindinis su grupe dirbančio informacinių technologijų korepetitoriaus tikslas – padėti aptikti spragas, susisteminti informaciją ir suteikti trūkstamų žinių. Per pamokas daug laiko skiriama praktinėms užduotims: tai padeda daug efektyviau įsiminti mokomąją medžiagą.

Ieškote individualių korepetitoriavimo kursų savo vaikui? Daugiau informacijos ieškokite čia>>.