Istorijos korepetitoriai

Istorijos korepetitoriai padės įtvirtinti turimas istorijos žinias ir užpildyti atsiradusias spragas, suprasti, interpretuoti ir vertinti istorinius faktus ir problemas.

Stiprinkite istorijos žinias jums patogiu būdu: nuotoliniu arba klasėse.

Pasirengimas lietuvių kalbos ir literatūros egzaminui

Kaip mokome moksleivius?

 • Žinių sisteminimas

  Korepetitoriaus tikslas yra padėti aptikti istorijo mokymosi spragas, susisteminti informaciją ir suteikti trūkstamas žinias.

 • Struktūra ir praktika

  Supažindiname su istorijos privalomąja medžiaga ir atliekame daug praktinių užduočių, kad moksleivis geriau įsisavintų žinias.

 • Taisome spragas

  Nustatome ir efektyviai ištaisome atsiradusias spragas.

 • Pasitikėjimas savimi

  Ugdomas motyvacija, iniciatyvumas ir pasitikėjimas savimi.

Istorijos korepetitoriai

Nesumeluosime pasakydami, kad istorija įdomi visiems, nes tai mokslas apie žmones, tautas, bendruomenes, valstybes, įvairias kultūras ir reikšmingus šio pasaulio įvykius. Tačiau istorijos mokslas reikalauja stiprios atminties ir analitinio mąstymo. Mokomosios medžiagos yra daug, tad neretai moksleiviams yra sunku atsiminti ir išmokti visą reikiamą medžiagą. Taip pat susiduriama su interpretavimo problemomis. Visa tai gali sukelti rimtų pasekmių vyresnėse klasėje bei mažinti pasitikėjimą savomis jėgomis.

Kviečiame įveikti visas istorijos mokymosi spragas kartu su profesionaliais „Kalba.Lt“ korepetitoriais ir pamėgti istorijos mokslą.

Istorijos papildomo mokymo programa skirta moksleiviams, norintiems nuo pat mažens tikslingai formuoti mokymosi įgūdžius ir ieškantiems galimybių gauti papildomų žinių.

Bendrovėje „Kalba.Lt“ dirbantys istorijos korepetitoriai pirmiausia patikrina moksleivio žinių lygį, išsiaiškina keliamus tikslus ir kryptingo mokymosi metu siekia, jog moksleivis ugdytų visus įgūdžius. Istorijos korepetitoriai žino, kaip padėti moksleiviams pasiekti užsibrėžtų tikslų. Pasak jų, mokėjimas interpretuoti ir vertinti istorinius faktus ir problemas ne tik padeda gauti geresnius pažymius, sėkmingai mokytis iki egzamino laikymo, bet ir tampa tikrai naudingu įgūdžiu ateityje.

Ieškote individualių korepetitoriavimo kursų savo vaikui? Daugiau informacijos ieškokite čia>>.