Kalba.Lt

NEMOKAMAS telefonas 8 800 30030 (I-V 9:00-18:00)

Matematikos korepetitoriai

Matematikos korepetitoriai padės jūsų vaikui sustiprinti savarankiško matematikos mokymosi įgūdžius, ugdyti loginį mąstymą. Praktiniais pratimais ir užduotimis įtvirtinti naujas matematikos žinias ir sustiprinti jau turimas.

Stiprinkite matematikos žinias jums patogiu būdu: nuotoliniu arba klasėse.

Pasirengimas lietuvių kalbos ir literatūros egzaminui

Kaip mokome moksleivius?

 • Žinių sisteminimas

  Korepetitoriaus tikslas yra padėti aptikti matematikos mokymosi spragas, susisteminti informaciją ir suteikti trūkstamas žinias.

 • Struktūra ir praktika

  Supažindiname su matematikos privalomąja medžiaga ir atliekame daug praktinių užduočių, kad moksleivis geriau įsisavintų žinias.

 • Taisome spragas

  Nustatome ir efektyviai ištaisome atsiradusias spragas.

 • Pasitikėjimas savimi

  Ugdomas motyvacija, iniciatyvumas ir pasitikėjimas savimi.

Matematikos korepetitoriai

Matematika – tai tikrai ne visiems aiškiai suprantamas, logika ir skaičiavimais paremtas mokslas. Turbūt kiekvienas prisimename laikus mokyklos suole palinkus ties sunkiai suprantama formule. Neretai net pirmose klasėse vaikai susiduria su matematikos mokymosi problemomis. Paliktos mokymosi spragos gali sukelti rimtų problemų ir vyresnėse klasėse. Tai susiję tiek su prastais akademiniais vertinimais, tiek su pasitikėjimo savimi trūkumu, tiek su silpna motyvacija mokytis ir siekti asmeninių tikslų.

Kviečiame įveikti matematikos spragas su profesionaliais matematikos korepetitoriais, kurie skatintų „įsimylėti“ matematikos mokslą, didinti pasitikėjimą savo žiniomis bei gebėjimą logiškai mąstyti. Korepetitoriai ugdo vaikų motyvaciją mokytis, padeda išlaikyti poreikį tobulėti, siekti geresnių rezultatų ir stiprinti savivoką, kad geri rezultatai skatins džiaugtis savimi ir tobulėti toliau.

Kursų metu matematikos korepetitoriai mokiniams padeda įtvirtinti turimas žinias, pašalinti žinių spragas, susisteminti informaciją, pasiruošti testams ir kontroliniams darbams. Užsiėmimų metu stiprinami savarankiško matematikos mokymosi įgūdžiai. Mokiniai kartu su mokytoju analizuoja įvairias situacijas, mokosi skaityti grafikus, diagramas, matematiniais simboliais aprašyti matematinius objektus ir procedūras, apytiksliai prognozuoti atsakymą, apdoroti duomenis, lyginti ir klasifikuoti matematinius objektus.

Per papildomo matematikos mokymo užsiėmimus atliekama daug praktinių užduočių: taip įtvirtinami jau turimi matematiniai įgūdžiai ir įgyjama naujų.

Ieškote individualių korepetitoriavimo kursų savo vaikui? Daugiau informacijos ieškokite čia>>.