Rugsėjį mokykis pigiau!

Paskutinis vasaros mėnuo džiugina ne tik kaitria saule, bet ir puikiais pasiūlymais. Tai pats geriausias metas planuoti rudens darbus ir veiklas.

KALBA kviečia pirkti kalbų kursus internetu! Įsigykite kursą prasidedantį rugsėjo mėnesį, jau dabar ir gaukite 7% nuolaidą. Jūs galite rinktis net 14 pasaulio kalbų kursus ir mokytis savo svajonių kalbos tiek grupėje, tiek individualiai. Garantuojame, jog mūsų profesionalūs kalbų dėstytojai jums padės išmokti naujos užsienio kalbos ar pagilinti jau turimas žinias. O jei jausite jog kalbų kursai neatitinka jūsų lūkesčių (po pirmų 2 užsiėmimų), garantuojame jog grąžinsime sumokėtus pinigus. Tačiau tikimės, jog esate rimtai nusiteikę mokytis ir sėkmingai baigti pasirinktus kalbų kursus, po kuriuos pabaigus jūs gausite sertifikatus.

  • Perkantiems visą kursą filiale taikoma 5% nuolaida.
  • Lojalūs klientai gauna papildomą nuolaidą, tad jei lankėte kursus pas mus anksčiau – kreipkitės į savo vadybininką dėl sąlygų!
Kokias garantijas suteikiame savo klientams?

Išmokimo garantija

Garantuojame, kad su mūsų pagalba jūs išmoksite naujos kalbos, arba ženkliai pagilinsite jau turimos žinias. Jei kurso metu nepavyks pasiekti tam tikro lygio, leisime kartoti kursą.

Garantuotos grupės

Ieškokite grupių tvarkaraščiuose, kurių statusas –  „Garantuota“. Šios grupės tikrai įvyks, tad galite registruotis ar net iškart pirkti vietą jose internetu ir ramiai laukti pradžios.

Pinigų grąžinimo garantija

Garantuojame, kad grąžinsime pinigus, jeigu po pirmų 2 užsiėmimų kalbų kursai neatitiks jūsų lūkesčių arba pasirodys jums netinkami.

Lietuvos bei užsienio darbdaviai puikiai vertina KALBA, nes jau 25 metus mes ne tik specializuojamės mokydami kalbų, bet ir organizuodami įvairius mokymus. Taip pat esame vienintelis sertifikuotas Cambridge English centras Lietuvoje, kuris nevienam mūsų klientui padėjo ne tik patobulinti savo kalbinius įgūdžius, bet ir siekti savo svajonių.