Kalba.Lt

NEMOKAMAS telefonas 8 800 30030 (I-V 9:00-18:00)

Karjeros dienos 2019

Mokomuju dalyku pasirinkimas
Geriausias būdas suprasti, ką daro skirtingų specialybių žmonės – jas pasimatuoti. Todėl jau antrus metus iš eilės organizuojame „Karjeros dienas“ KALBA biure Kaune. Kas tos „Karjeros dienos“? Tai dvi dienos, kurių metu moksleiviai galės išbandyti save skirtingose pozicijose: biuro administratoriaus, pardavimų ar marketingo vadybininko, dizainerio, socialinių tinklų specialisto, studijų užsienyje koordinatoriaus. Kviečiame išbandyti save ir sužinoti daugiau apie sau tinkamiausias karjeros sritis!

Pasidalinkite įrašu

Išbandyk save skirtingose specialybėse!

Mūsų karjeros konsultantai žino, kad geriausias būdas suprasti, ką daro skirtingų specialybių žmonės – tai jas pasimatuoti. Todėl jau antrus metus iš eilės organizuojame „Karjeros dienas“ KALBA biure Kaune. Kas tos „Karjeros dienos“? Tai dvi dienos, kurių metu moksleiviai galės išbandyti save skirtingose pozicijose: biuro administratoriaus, pardavimų ar marketingo vadybininko, dizainerio, socialinių tinklų specialisto, studijų užsienyje koordinatoriaus. Kviečiame išbandyti save ir sužinoti daugiau apie sau tinkamiausias karjeros sritis!

 

Mokomuju dalyku pasirinkimas

Datos ir kainos

  • Pirmoji grupė: 04.23 (iki 12 moksleivių)
  • Antroji grupė: 04.24 (iki 12 moksleivių)
  • Kaina: 49€ (viena diena)

Kilo klausimų? Rašykite užklausą!

Konkursas

Du laimingieji pasirinktą dieną galės dalyvauti NEMOKAMAI! Ką turi padaryti? Atsiųsk mums trumpą motyvacinį laišką, kuriame papasakosi, kodėl būtent tu nusipelnei šios galimybės! Dar trys dalyviai gaus paguodos prizus – oranžinius džemperius. Motyvacinius laiškus siųskite iki 04.15 d. renata@kalba.lt

Ką gaus šio renginio dalyviai?

  • KIS (Karjeros Interesų Sistema) su asmenine 20 min. konsultacija (vertė: 29 €).
  • Bendra karjeros konsultacija visai grupei ir praktinės užduotys.
  • Vadybos, rinkodaros, asistavimo arba prezentavimo praktinės užduotys su tų sričių specialistais. Pavyzdžiui, skambučiai ir prezentacijos klientams, reklamos kampanijos dėliojimas, reklaminių šūkių, pagalbos mokytojams užduotys.

Nusipirkti vietą galite puslapio apačioje, pasirinkę jums tinkamiausią dieną.

 

[gtek_product_table category=“karjeros-centras“]

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Studijos Anglijos universitetuose
Kalbų kursai

Anglų kalba pasaulio kontekste: kodėl ji svarbi?

Jei nutartumėte išmokti tik vieną užsienio kalbą, tikrai siūlytume anglų. Nesvarbu, ar norėtumėte keliauti, ar megzti verslo ryšius užsienyje ar dirbti tarptautinėje įmonėje: tai kalba, kurios Jums prireiks.