fbpx

KALBA Karjeros centras skuba tau į pagalbą

KALBA karjeros mokykla

Ei, dešimtoke! Jau pradėjo kankinti galvos skausmas kokius dalykus pasirinkti mokykloje? Nežinai, kurie pasirinkimai tau tinkamiausi? Ne bėda! KALBA Karjeros centras padės tau išspręsti šią problemą!

Pasiūlymas nr.1

PAPRASTAI IR GREITAI

Karjeros interesų testas ir individualaus ugdymosi plano susidarymo konsultacija (30 min.). Prieš konsultaciją atsiųsime tau karjeros interesų testą ir konsultacijos metu naudodamiesi juo padėsime tau paprastai ir greitai susidaryti individualų ugdymosi planą! Pasiūlymo kaina – 29 Eur, į kainą įeina Karjeros interesų testas ir 30 min. trukmės individuali karjeros konsultacija.

Plačiau apie testą

Pasiūlymas nr.2

TIKSLIAI IR AIŠKIAI

KALBA Multiple Natures prigimčių ir intelektų testas, individuali karjeros ir ugdymosi plano sudarymo konsultacija (90 min.). Prieš konsultaciją atsiusime tau KALBA Multiple Natures prigimčių ir intelektų testą, konsultacijos metu dar kartą išgryninsime jo rezultatus, pristatysime unikalią profesijų, užduočių ir hobių ataskaitą bei parengsime individualų ugdymosi planą. Viskas tikslu ir aišku. Pasiūlymo kaina – 155 Eur,  į kainą įeina KALBA Multiple Natures ir 90 min. trukmės individuali karjeros konsultacija.

Plačiau apie testą

Turi klausimų? Susisiek su mūsų Karjeros centro darbuotojais 😉

Renata Škimelienė

Karjeros centro vadovė
+370 618 42066
studijuok@kalba.lt

Laurynas Puidokas