Kalba.Lt

NEMOKAMAS telefonas 8 800 30030 (I-V 9:00-18:00)

Ketvirtis amžiaus kaip padedame pakeisti ateitį!

Šiais, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais, kviečiame Jus pakeisti ne tik savo, bet ir Lietuvos ateitį! Tikime kad kiekvienas žmogus, kuris kasdien tobulėja, siekia naujų žinių, į darbą eina laimingas, nes pasirinko sau tinkamiausią karjerą prisideda prie geresnės Lietuvos kūrimo.

Pasidalinkite įrašu

Šiandien „KALBA“ švenčia jau 25-ąjį savo gimtadienį! Labai dėkojame visiems savo klientams ir dėstytojams už tai, kad nuolatos skatinate mus tobulėti, kad dalinatės savo sėkmės istorijomis ir už tai, kad kartu su mumis keičiate Lietuvos ateitį.

Šios šventės proga norime pasidžiaugti ne augančiu paslaugų krepšeliu ar dar vienu filialu. Šį kartą norime pasidžiaugti būtent Jumis, ir su Jumis.
Džiaugiamės dėstytojais, kurie kasmet tobulėja, skuba koja kojon su naujomis technologijomis ir perteikia jums savo žinias.

Džiaugiamės Jumis, brangūs klientai. Jūs mums parodėte, kad kartu keičiame ne tik kiekvieno mūsų ateitį, bet ir prisidedame prie geresnės Lietuvos kūrimo. Kaskart, kai pasidalinate savo sėkmės istorijomis, vėl įsitikiname, kad tai ką darome, yra teisinga.

Džiaugiamės, kad išmokę naujų kalbų randate naujų karjeros galimybių, ar kokybiškiau praleidžiate atostogas svetur. Džiaugiamės tais, kurie baigę studijas užsienyje grįžo į Lietuvą pasidalinti įgytomis žiniomis. Džiaugiamės visais, kuriems mūsų dėstytojai padėjo pasiekti trokštamo balo IELTS ar CAE egzaminuose. Smagu, kai po pokalbio su karjeros konsultantu sužimba jūsų akys, o po keleto metų pasigiriate, kad tikrai einate savuoju karjeros keliu. Smagu, kad į mūsų stovyklą Druskininkuose tie patys vaikai atvyksta kasmet, džiaugiasi, po metų susitikę su draugais, o paaugę net atvyksta dirbti stovyklų vadovais (true story!). Turime tiek daug dėl ko pasidžiaugti – juk sėkmės istorijų turime daugiau nei 200 000!

Sekite mūsų naujienas – mūsų 25-ieji metai tikrai nepraeis be dovanų ir staigmenų!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Studijos Anglijos universitetuose
Kalbų kursai

Anglų kalba pasaulio kontekste: kodėl ji svarbi?

Jei nutartumėte išmokti tik vieną užsienio kalbą, tikrai siūlytume anglų. Nesvarbu, ar norėtumėte keliauti, ar megzti verslo ryšius užsienyje ar dirbti tarptautinėje įmonėje: tai kalba, kurios Jums prireiks.