fbpx

Kodėl verta studijuoti Danijoje?

Nepaisant to, kad Danijoje sumažintas skaičius studijų programų, kurias buvo galima studijuoti anglų kalba iš kitų šalių atvykusiems studentams, mokslas šia užsienio kalba vis tiek išlieka prieinamas. Danija yra viena patraukliausių studijų krypčių su nemokamu ir aukštos kokybės švietimu, kas ypač vilioja užsienio studentus, siekiančius įgyti kokybiško išsilavinimo.

Susiklosčiusi situacija tikrai netrukdo toliau stoti į Danijos aukštąsias mokyklas. Ypač būsimųjų studentų dėmesio vertas SDU universitetas pasižymi dideliu bendruomenės tarptautiškumu: net 20 % visų universiteto studentų sudaro užsieniečiai. Galima rinktis iš daugybės inžinerijos, humanitarinių, socialinių ar biotechnologijų studijų programų anglų kalba. Bakalauro studijos trunka 3-ejus metus, po jų mokslus galima tęsti 2-ejų metų magistrantūros studijose ir tapti visišku savo srities profesionalu. Universitetas suteikia tarptautinių studijuojamos srities įgūdžių, reikalingų norint sėkmingai dirbti pasaulinėse kompanijose. Studijos paremtos ne teoriniu pagrindu, bet projektiniais darbais, leidžiančiais studentams patiems imtis tyrimų. Studijų moduliai ir jų turinys yra orientuoti į tai, ko darbdaviai labiausiai reikalauja, todėl įgavus tinkamų žinių studentams daug lengviau įsilieti į darbo rinką. Baigus studijas, universitetas garantuotai suteikia pirmąją darbo vietą Pietų Danijos regione įsikūrusiose įmonėse, todėl studentai nesunkiai tobulėdami gali kopti karjeros laiptais.

Nori sužinoti daugiau apie studijas Danijoje ir SDU universitete? Registruokis į webinar‘ą ir gauk aktualiausią informaciją!

Sausio 25d. 15:30

Veronika Avdejenkova ir SDU university atstovai

Studijos Danijoje

Įvykus nemenkiems pasikeitimams Danijos universitetuose, webinaru siekiame sugriauti su šia situacija susijusius mitus. Papasakosime apie tai, kad studijos Danijoje anglų kalba vis dar išlieka misija įmanoma. Kartu su SDU universiteto ambasadoriais atsakysime į visus iškilusius klausimus. SDU universitetas yra orientuotas į tokias sritis, kaip komunikacija, informacinės technologijos ir biotechnologijos. Webinaro metu atskleisime paslaptį, kodėl Danija – laimingiausia šalis pasaulyje ir turi būti įtraukta į jūsų studijų pasirinkimo sąrašą.