„KALBA“ Kaune

Kauno filialas įsikūręs miesto centre, šalia autobusų stoties, todėl jį rasti yra tikrai lengva. Jūsų laukia draugiški ir profesionalūs kalbų kursų, studijų užsienyje, papildomo mokymo ir kalbų stovyklų konsultantai, patogios ir erdvios auditorijos bei nuoširdžios dėstytojų šypsenos. Atvykite pas mus ir atsakysime į visus Jūsų edukacinius klausimus.

KalbaLt Kaune

Mūsų kontaktai:

  Vytauto pr. 32
  8 687 47211
  info@kalba.lt

 

Darbo laikas:
I–IV: 8.00–18.00, V: 8.00–17.00

Andrius Paškauskas
Andrius Paškauskas
Pardavimo projektų vadovas
Ona Naujokaitė
Ona Naujokaitė
Vilnius, Kaunas - Pardavimo verslo klientams grupės vadovė
Gvidas Gečas
Gvidas Gečas
Kaunas, Panevėžys - Studijų užsienyje koordinatorius
Renata Škimelienė
Renata Škimelienė
Kaunas, Marijampolė - Darnaus žmogaus centro vadovė
Nerijus Leškys
Nerijus Leškys
Kaunas, Alytus - Studijų užsienyje vadovas Lietuvai
Viktorija Steponkutė
Viktorija Steponkutė
Kaunas - Pardavimo vadybininkė
Raimonda Goppenė
Raimonda Goppenė
Kaunas - Projektų koordinatorė
Jurgita Verbylė
Jurgita Verbylė
Kaunas - Pardavimo vadybininkė
Deimantė Mickevičienė
Deimantė Mickevičienė
Administratorė
Eglė Kazlauskienė
Eglė Kazlauskienė
Kauno regiono mokymų kokybės vadovė

Žemėlapis

Kaune teikiame šias paslaugas

Kalbų kursai

Kalbų kursai Kaune

Kaune turime platų kalbų kursų pasirinkimą tiek suaugusiems, tiek moksleiviams. Suaugusiems siūlome intensyvius, bendrinės ir šnekamosios kalbos arba dalykinės kalbos kursus. Moksleiviams – anglų kalbos klubus Club Discover English ir Club Explore English, bei kitų kalbų kursus grupėse. Tiek suaugusieji, tiek moksleiviai gali rinktis mokytis grupėse, mini grupėse arba individualiai.

Studijos Užsienyje

Studijos užsienyje

NEMOKAMAI konsultuojame dėl studijų Anglijoje, Danijoje ir Olandijoje. Atsakome į visus jūsų klausimus, padedame pasirinkti tinkamą specialybę. Į konsultacijas galima ateiti su draugais ar tėvais. Taip pat organizuojame parodą  „Išsilavinimas ir karjera“, kviečiame į seminarus su universitetų atstovais ir vykstame į mokyklas pristatyti studijų užsienyje galimybių.

Kalbų stovyklos

Kalbinės stovyklos

Turime platų edukacinių stovyklų pasirinkimą. Patiems mažiausiems siūlome anglų kalbos dienos stovyklas vykstančias birželio–rugpjūčio mėnesiais ir gruodį. Birželį ir liepą kviečiame paauglius į stovyklą Druskininkuose, kurioje apstu įdomių veiklų. Trokštantiems nuotykių rekomenduojame įvairių kalbų grupines ir individualias stovyklas užsienyje.

Korepetitoriavimas ir projektai

„KALBA“ padeda pagerinti akademinius pasiekimus: siūlome korepetitorių paslaugas bei pasiruošimą egzaminams tiek grupėse, tiek individualiai. Taip pat vedame užsienio kalbų pamokėles darželiuose ir mokyklose.

IELTS, CAE, TOEFL

Tarptautiniai egzaminai

„KALBA“ – oficialus Cambridge egzaminų centras. Ruošiame CAE, IELTS, TOEFL ir kitiems egzaminams grupėse ir individualiai. Pas mus galite laikyti tarptautinius egzaminus ir atlikti valstybės tarnautojo kalbos lygio nustatymo testus.

Karjeros centras

Karjeros testai ir konsultacijos

Jau startavo Karjeros Centras, kuriame siūlome platų karjeros testų pasirinkimą, padedame rasti tinkamą universitetą bei konsultuojame dėl jums labiausiai tinkamo karjeros kelio.