fbpx

Mūsų kontaktai:

Liepų g. 83A, LT-92195, Klaipėda
Mob. tel. (8 620) 22 012
El. paštas: biuras@kalba.lt

Darbo laikas:
I–V: 9.00–18.00

Žemėlapis

Dominykas Živatkauskas
Gvidas Gečas
Lina Maziliauskienė
Pardavimo projektų vadovė
avatare
Roberta Linkutė
Projektų asistentė

Klaipėdoje teikiame šias paslaugas

„KALBA“ Klaipėdoje

Klaipėdos filialas įsikūręs labai patogioje vietoje, šalia centrinės Klaipėdos gatvės, todėl pasiekti filialą yra labai patogu. Filialo darbuotojai konsultuoja dėl kalbų kursų, studijų užsienyje, vaikų papildomo mokymo ir vasaros stovyklų. Atvykite pas mus, susipažinkite su draugiškais ir profesionaliais konsultantais bei patirkite mokymosi džiaugsmą kartu su „KALBA“.

KalbaLt Klaipėdoje
Kalbų kursai

Kalbų kursai Klaipėdoje

Klaipėdoje turime platų kalbų kursų pasirinkimą tiek suaugusiems, tiek moksleiviams. Suaugusiems siūlome intensyvius, bendrinės ir šnekamosios kalbos arba dalykinės kalbos kursus. Moksleiviams – anglų kalbos klubus Club Discover English ir Club Explore English, bei kitų kalbų kursus grupėse. Tiek suaugusieji, tiek moksleiviai gali rinktis mokytis grupėse, mini grupėse arba individualiai.

Studijos Užsienyje

Studijos užsienyje

NEMOKAMAI konsultuojame dėl studijų Anglijoje, Danijoje ir Olandijoje. Atsakome į visus jūsų klausimus, padedame pasirinkti tinkamą specialybę. Į konsultacijas galima ateiti su draugais ar tėvais. Taip pat organizuojame parodą  „Išsilavinimas ir karjera“, kviečiame į seminarus su universitetų atstovais ir vykstame į mokyklas pristatyti studijų užsienyje galimybių.

Kalbų stovyklos

Kalbinės stovyklos

Turime platų edukacinių stovyklų pasirinkimą. Patiems mažiausiems siūlome anglų kalbos dienos stovyklas vykstančias birželio–rugpjūčio mėnesiais ir gruodį. Birželį ir liepą kviečiame paauglius į stovyklą Druskininkuose, kurioje apstu įdomių veiklų. Trokštantiems nuotykių rekomenduojame įvairių kalbų grupines ir individualias stovyklas užsienyje.

Korepetitoriavimas ir projektai

„KALBA“ padeda pagerinti akademinius pasiekimus: siūlome korepetitorių paslaugas bei pasiruošimą egzaminams tiek grupėse, tiek individualiai. Taip pat vedame užsienio kalbų pamokėles darželiuose ir mokyklose.

IELTS, CAE, TOEFL

Tarptautiniai egzaminai

„KALBA“ – oficialus Cambridge egzaminų centras. Ruošiame CAE, IELTS, TOEFL ir kitiems egzaminams grupėse ir individualiai. Pas mus galite laikyti tarptautinius egzaminus ir atlikti valstybės tarnautojo kalbos lygio nustatymo testus.

Karjeros centras

Karjeros testai ir konsultacijos

Jau startavo Karjeros Centras, kuriame siūlome platų karjeros testų pasirinkimą, padedame rasti tinkamą universitetą bei konsultuojame dėl jums labiausiai tinkamo karjeros kelio.