„KALBA“ Vilniuje

Vilniaus filialas įsikūręs pačiame miesto centre, A klasės biurų pastate „Mažosios burės“ ir yra lengvai pasiekiamas automobiliu ir visuomeniniu transportu. Filiale dirba draugiški ir profesionalūs kalbų kursų, studijų užsienyje, papildomo mokymo ir kalbų stovyklų konsultantai, pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus ir rasti tinkamiausią edukacinį sprendimą.

KalbaLt Vilniuje

 

Mūsų kontaktai:

  Lvovo g. 25
  8 610 11010
  office@kalba.lt

 

Darbo laikas:
I–V: 8.00–18.00

Kotryna Norkevičiūtė
Kotryna Norkevičiūtė
Vilnius - Studijų užsienyje koordinatorė
Monika Babravičiūtė
Monika Babravičiūtė
Vilnius - Pardavimo projektų vadybininkas
Asta Gedeikaitė
Asta Gedeikaitė
Vilnius - Administratorė
Živilė Samavičiūtė
Živilė Samavičiūtė
Vilnius - Personalo vadybininkė
Agnietė Žukauskaitė
Agnietė Žukauskaitė
Vilnius - Kokybės vadovė
Jūratė Mateikaitė
Jūratė Mateikaitė
Vilnius - Kursų ir egzaminų centro vadovė
Diana Verikaitė
Diana Verikaitė
Vilnius - Studijų užsienyje koordinatorė
Lukas Vaičiulis
Lukas Vaičiulis
Vilnius - Studijų užsienyje projektų vadovas
Paulius Jakuitis
Paulius Jakuitis
Vilnius - Studijų užsienyje plėtros vadovas
Ona Naujokaitė
Ona Naujokaitė
Vilnius, Kaunas - Pardavimo verslo klientams grupės vadovė
Daiva Petraškienė
Daiva Petraškienė
Vilnius - Pardavimo vadybininkė
Jonas Tiapkovas
Jonas Tiapkovas
Vilnius - Pardavimų vystymo ir plėtros vadovas

Žemėlapis

Vilniuje teikiame šias paslaugas

Kalbų kursai

Kalbų kursai Vilniuje

Vilniuje turime platų kalbų kursų pasirinkimą tiek suaugusiems, tiek moksleiviams. Suaugusiems siūlome intensyvius, bendrinės ir šnekamosios kalbos arba dalykinės kalbos kursus. Moksleiviams – anglų kalbos klubus Club Discover English ir Club Explore English, bei kitų kalbų kursus grupėse. Tiek suaugusieji, tiek moksleiviai gali rinktis mokytis grupėse, mini grupėse arba individualiai.

Studijos Užsienyje

Studijos užsienyje

NEMOKAMAI konsultuojame dėl studijų Anglijoje, Danijoje ir Olandijoje. Atsakome į visus jūsų klausimus, padedame pasirinkti tinkamą specialybę. Į konsultacijas galima ateiti su draugais ar tėvais. Taip pat organizuojame parodą  „Išsilavinimas ir karjera“, kviečiame į seminarus su universitetų atstovais ir vykstame į mokyklas pristatyti studijų užsienyje galimybių.

Kalbų stovyklos

Kalbinės stovyklos

Turime platų edukacinių stovyklų pasirinkimą. Patiems mažiausiems siūlome anglų kalbos dienos stovyklas vykstančias birželio–rugpjūčio mėnesiais ir gruodį. Birželį ir liepą kviečiame paauglius į stovyklą Druskininkuose, kurioje apstu įdomių veiklų. Trokštantiems nuotykių rekomenduojame įvairių kalbų grupines ir individualias stovyklas užsienyje.

Korepetitoriavimas ir projektai

„KALBA“ padeda pagerinti akademinius pasiekimus: siūlome korepetitorių paslaugas bei pasiruošimą egzaminams tiek grupėse, tiek individualiai. Taip pat vedame užsienio kalbų pamokėles darželiuose ir mokyklose.

IELTS, CAE, TOEFL

Tarptautiniai egzaminai

„KALBA“ – oficialus Cambridge egzaminų centras. Ruošiame CAE, IELTS, TOEFL ir kitiems egzaminams grupėse ir individualiai. Pas mus galite laikyti tarptautinius egzaminus ir atlikti valstybės tarnautojo kalbos lygio nustatymo testus.

Karjeros centras

Karjeros testai ir konsultacijos

Jau startavo Karjeros Centras, kuriame siūlome platų karjeros testų pasirinkimą, padėsime rasti tinkamą universitetą bei konsultuosime dėl jums labiausiai tinkamo karjeros kelio.