LAIMĖK 9250 £ NORTHUMBRIA UNIVERSITY STIPENDIJĄ

Northumbria University – puikus pasirinkimas, norintiems studijuoti Anglijoje. Tai vienas didžiausių Jungtinės Karalystės universitetų, kuriame studijuoja britai ir jaunimas iš pačių įvairiausių pasaulio šalių, ir kuris turi net 20 fakultetų. Tad norimą specialybę jame tikrai atras kiekvienas. Šiuo metu universitete studijuoja daugiau nei 44 tūkst. studentų.

Modernios studijų, tyrimų ir laisvalaikio patalpos, galimybė susidėlioti savo studijų planą ir modulius, profesionalūs dėstytojai, itin didelė biblioteka, puikiai veikianti studentų atstovybė, galimybė atlikti įvairius mokslinius ir techninius tyrimus – visa tai leidžia universitetui išlaikyti itin populiaraus, modernaus ir kokybišką aukštąjį mokslą teikiančio universiteto vardą.

Galimybė laimėti 9250 £ stipendiją!

Universitetas skelbia puikią pavasarinę naujieną – galimybę laimėti 9250 £ stipendiją!

Ką turi padaryti?

  • Pasirink Northumbria University kaip firm arba insurance pasirinkimą.
  • Sukurk 30 sekundžių vaizdo klipą, kuriame atsakytum į klausimą „Kodėl studentas norėtų studijuoti viename iš pirmaujančių pasaulinio lygio universitetų?“

Netinginiauk ir laimėk šaunią stipendiją, kuria galėsi padengti savo mokslų metų kainą arba išleisti pinigus, kaip tik nori!

TAIP PAT! Gali net be loterijos gauti vienkartinę 2000 £ stipendiją, jeigu:

  • pasirinksi šį universitetą kaip firm pasirinkimą;
  • tavo vidurkis ne mažesnis kaip 9 balai.

Susisiek su artimiausio filialo studijų užsienyje konsultantu, kuris plačiau papasakos apie šį universitetą ir kaip sudalyvauti šiame konkurse.

Sėkmės!

Leave a Reply

Your email address will not be published.