Mokomųjų dalykų pasirinkimas tapo iššūkiu? Skubame į pagalbą!

Mokomųjų dalykų pasirinkimas tapo iššūkiu? Skubame į pagalbą!

Dešimtoke, kyla sunkumų, pasirenkant, kokius dalykus nori mokytis 11 ir 12 klasėje? Nesijaudink, palik tai KALBA Darnaus žmogaus centrui ir jų siūlomai Karjeros interesų sistemai, padedančiai pasirinkti mokomuosius dalykus. Mes padėsime tau priimti tinkamą pasirinkimą, atsižvelgdami į tavo norus ir interesus.

KIS+ kainuoja 29 Eur, ir jį sudaro Karjeros interesų sistema bei konsultacija su mūsų konsultantu, vykstanti atlikus testą. Jos metu moksleiviui padedama pasirinkti mokomuosius dalykus (profilius) vienuoliktai ir dvyliktai klasei.

Kas yra Karjeros interesų sistema?

Ši sistema skirta moksleiviams, kuriems ne visai aišku, kokios studijų sritys juos domina. Sistemą sudaro (minimaliai) dvi dalys: Karjeros interesų testas ir studijų krypčių žinynas. Atlikęs testą, moksleivis sužinos, kurios sritys jam galėtų būti įdomios. Taip pat turės galimybę sužinoti apie tas sritis daugiau: ko mokomasi studijų metais, kokios šios srities specializacijos, kokios karjeros galimybės baigus studijas.

Apie Karjeros interesų testą

Šiam testui atlikti prireiks ne daugiau nei 30 min., moksleivis jį atlikti galės tiesiog namuose prie kompiuterio, o jo ataskaitą gaus el. paštu. Atkreipkite dėmesį, jog ataskaita NEPARODO, kokią karjerą reikėtų rinktis ar kokius gabumus turi testo atlikėjas – tai tik gairės, padėsiančios pasirinkti. Gavus atsakymus, juos apžvelgti reikėtų su karjeros konsultantu, kuris patars ir padės pasirinkti.

Apie studijų krypčių žinyną

KALBA svetainėje galima rasti studijų krypčių žinyną, kuriuo pasinaudoti galima ir be testo, tačiau gali tekti daug skaityti: juk karjeros sričių yra net 41. Pateikiamame žinyne rasi trumpą kiekvienos krypties aprašymą, informaciją apie studijas. Taip pat aprašomos populiariausios specializacijos, karjeros keliai ir darbdaviai (gali paieškoti darbo skelbimų pagal išvardytas karjeras – matysi, kokie reikalavimai keliami konkrečiam darbui).

Kitos KALBA paslaugos

Jei ketini studijuoti užsienyje, kreipkis į KALBA studijų užsienyje koordinatorius ir užsiregistruok į NEMOKAMAS studijų užsienyje konsultacijas. Padėsime pasirinkti tinkamiausią studijų kryptį, universitetą. Galime atvykti ir į tavo mokyklą bei papasakoti tau ir tavo klasės draugams apie studijas užsienyje bei atsakyti į jūsų klausimus.

Nori save pažinti geriau? Pasinaudok KALBA Multiple Natures sistema, kuri padės tau sužinoti savo intelektus ir prigimtis, karjeras ir veiklas, kurios tau tinka labiausiai.

[gtek_product_table category=”karjeros-centras”]