fbpx
Žiema – puikus metas mokytis naujų kalbų

Žiema – puikus metas mokytis naujų kalbų

Ilgi žiemos vakarai nedžiugina? Trūksta įdomios, tobulėti motyvuojančios veiklos, tačiau nesugalvojate kokia ji galėtų būti? Mokykitės naujų kalbų! Naujų kalbų mokymasis tikrai padės ne tik pamankštinti smegenis ir pagerinti atmintį. Naujų kalbų žinios pagelbės ir lipant karjeros laiptais, bendraujant su draugais iš užsienio, nesunkiai susikalbėti galėsite ir kelionių metu. Žinoma, taip pat tai – tiesiog linksmas ir kasdienybę paįvairinantis būdas praleisti laiką.

KALBA siūlo net 14 skirtingų kalbų kursus

Pas mus galite išmokti ispanų, italų, prancūzų, švedų, norvegų, danų, olandų, kinų (!) ir kitų kalbų. Pas mus jūsų laukia profesionali ir draugiška aplinka, kompetentingi ir tobulėti skatinantys dėstytojai, optimalaus dydžio grupės (vienoje grupėje dalyvauja 4–10 dalyvių), atitinkančios jūsų kalbos mokėjimo lygį (jį nustatyti galite atlikę NEMOKAMĄ kalbos lygio nustatymo testą), patogi lokacija ir laikai. Nepamirškite, kad kursų laiką galite derinti bendradarbiaudami su savo vadybininku – taip rasite optimaliausią variantą.

Su KALBA naujų kalbų mokytis galite ne tik kalbų mokykloje! Pavyzdžiui, anglų kalbos mokytis galite ir namuose, ant sofos, susisukę į pledą, savo augintinio kompanijoje. Naujos kalbos mokytis galėsite ir kavinėje su puodeliu kvapnios arbatos ar kavos ar bet kurioje kitoje jums patogioje vietoje, nes dabar, Jūsų patogumui, siūlome ir nuotolinius anglų kalbos kursus

Nenorite mokytis grupėje?

KALBA siūlo ir individualius kalbų kursus, kurie padės Jums užpildyti spragas jau mokamos kalbos žiniose arba išmokti naujos kalbos. Sudarant individualių kursų medžiagą, taikoma „3P“ metodika, kuri padeda įvertinti besimokančiojo tikslus ir poreikius, o vėliau – patikrinti rezultatus ir stebėti pažangą. Remiantis ja, mums lengviau suvokti Jūsų asmeninius tikslus, objektyviai nustatyti Jūsų turimas žinias. „3P“ metodika taip pat padeda pasiūlyti Jums efektyviausią individualų užsienio kalbos mokymosi planą.

Ilgais žiemos vakarais nekiurksokite priešais televizorių, geriau išmokite naujos kalbos ir padovanokite sau geriausią dovaną – žinias! 🙂