fbpx

NEMOKAMA paskaita apie lyderystę su De Montfort University

Dalyvauk NEMOKAMOJE paskaitoje apie lyderystę ir gauk užsienio universiteto sertifikatą!

Ei, moksleivi, turbūt ne kartą girdėjai, kad privalai įgyti patirties, išsiskirti iš minios, dalyvauti, savanoriauti bei mokėti tą ir kitą? Bingo! KALBA pristato Tau puikią galimybę nuveikti šį tą naudingo ir papildyti savo CV!

Jau balandžio 11 d. 15 val. kviečiame Tave į Didžiosios Britanijos universiteto De Montfort University dėstytojų vedamą paskaitą apie lyderystę. Po paskaitos gausi oficialų sertifikatą už išklausytą kursą.

Po didelio susidomėjimo praėjusią vasarą sulaukusio renginio apie kritinį mąstymą šį kartą universiteto atstovai sugrįžta darkart, tik, žinoma, su nauja, ne ką mažiau įdomia, tema! Jonathan Fisher-Jones, De Montfort University dekanas, anksčiau tarnavęs Britų armijai Afganistane ir šiuo metu sukaupęs didžiulę patirtį tarptautinio išsilavinimo sektoriuje, būsimiems studentams suteiks galimybę geriau suprasti, ką reiškia lyderystė ir pasidalins įžvalgomis, kaip šią savybę išsiugdyti. Jonathan Fisher-Jones paskaitos metu naudos realius lyderystės taikymo pavyzdžius karo lauke Afganistane ir akademinėje aplinkoje. Jis supažindins su esminiais šios savybės principais ir panaudojimo formomis.

Kodėl tau tai turėtų būti svarbu? Lyderiai vertingi kiekvieno projekto, grupinių užduočių universitete metu – be lyderio darbai dažniausiai baigiasi net neprasidėję. Žinoma, lyderystės įgūdžiai svarbūs ne tik akademinėje veikloje, bet ir asmeniniame, socialiniame gyvenime, nes žmonės, turintys šią savybę, tiesiog traukia naujas pažintis. Po paskaitos aiškiau suprasi, kas yra efektyvi lyderystė ir kaip su tam tikrais įgūdžiais bei elgsenomis ją sėkmingai pritaikyti organizacinėje veikloje.

Ar žinojai?

Didžiosios Britanijos edukacinė sistema skiria ypatingą dėmesį praktinių įgūdžių, kurie neretai padeda studentams pasiekti daugiau, nei vien gilinantis į akademinį turinį, lavinimui. Ši paskaita suteiks puikią galimybę ne tik įgyti naujų žinių, bet ir įvertinti studijų užsienyje kokybę.

Pasižymėk datą!

Nori save drąsiai vadinti lyderiu? Pasimatome Balandžio 11 d. 15.00 val. Vilniaus Mokytojų Namuose, Baltojoje salėje (Vilniaus g. 39, Vilnius LT-01119).

Reginys nemokamas, tačiau vietų kiekis ribotas, todėl būtina išankstinė registracija!

Renginio programa

  • 15:00 val. Atvykimas ir vardų patikra (Vardai bus rašomi ant sertifikato).
  • 15:30 val. Įžanginis žodis (KALBA komanda).
  • 15:45 val. – 16.15 val. Paskaitos pradžia. Teorinė dalis.
  • 16.15 – 16.45 val. Diskusija.
  • 16.45 – 17.15 val. Idėjų pristatymas.
  • 17.15 – 17.30 val. Apibendrinimas, sertifikatų įteikimas.