fbpx

Susitik su Newcastle University atstovais Vilniuje ir Kaune

Newcastle University atstovai

KALBA tau siūlo išskirtinę galimybę susitikti su vieno geriausių pasaulio bei Jungtinės Karalystės – Newcastle University atstovais.

Susitikimai vyks KALBA filialuose: kovo 27 d. Vilniuje ir 28 d. Kaune nuo 15:00 iki 17:00 val. Kviečiame atvykti ne tik jau pateikusius dokumentus stojimui į Newcastle University, būsimus studentus, bet ir visus norinčius jame studijuoti.

Šio universiteto atstovai ne tik plačiau pristatys studijų programas, bet ir papasakos apie studijų galimybės bei ateities perspektyvas jas pabaigus.

Keletas faktų apie Newcastle University, esantį Jungtinėje Karalystėje:

  • Šis universitetas garsėja modernia ir technologiškai išmania mokymosi aplinka;
  • Universitete veikia Humanitarinių ir socialinių mokslų; Medicinos; Mokslo, žemės ūkio ir technologijų bei Fizikos mokslų fakultetai;
  • Universitetas turi du padalinius Malaizijoje ir Singapūre;
  • Potencialūs darbdaviai labai vertina šį universitetą baigusius būsimus profesionalus, todėl lengva įsidarbinti;
  • Studentams yra suteikiama visokeriopa pagalba tiek studijų metu, tiek jas pabaigus. Net 3 metus po studijų baigimo studentai gali kreiptis ir konsultuotis jiems rūpimais klausimais, ko nedaro kiti universitetai!

Jei domina studijos Jungtinėje Karalystėje ar Newcastle University, kviečiame ateiti į susitikimą ir išgirsti informaciją tiesiogiai iš pirmų lūpų. Paskubėk, registruotis, nes vietų skaičius ribotas! Atsivesk draugą, mamą ar tėtį, bus lengviau apsispręsti ir išsirinkti savo svajonių profesiją. Iki susimatymo!