fbpx

Northumbria University: į verslumo ugdymą sufokusuota aukštoji mokykla

Jeigu ieškote universiteto, kuris yra orientuotas į verslumo ugdymą, bet tuo pačiu gali pasigirti ir akademiniais pasiekimais, kviečiame plačiau pasidomėti Northumbria University. Universiteto Business School priklauso tarptautinei elitinei verslo mokyklų grupei Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Šioje grupėje Northumbria universitetas pirmasis Europoje gavo dvigubą – verslo ir apskaitos – akreditaciją.

Susidomėjote? Norite daugiau informacijos? Kviečiame atvykti į NEMOKAMAS asmenines KALBA konsultacijas, kuriose atsakysime į visus klausimus apie šį universitetą ir padėsime užpildyti stojimui reikalingus dokumentus.

Northumbria University mėgiamas studentų iš Lietuvos dėl keleto paprastų priežasčių:

  • Universitete daugybė skirtingų studijų programų, tad čia dažniausiai rasite tokią, kokios ieškote.
  • Newcastle miestas, kuriame įsikūręs universitetas, patrauklus tuo, kad jame apstu veiklos kiekvienam. Čia rasite ne tik muziejų, parkų ir kavinių, bet ir verdantį naktinį gyvenimą, Chinatownkuriame galėsite sutikti kinų naujuosius metus.
  • Newcastle pragyvenimas yra daug pigesnis nei didžiuosiuose Jungtinės Karalystės miestuose.
  • Universiteto biblioteka yra vertinama kaip antra geriausia JK universitetų biblioteka. Tai moderni biblioteka, kurioje rasite aktualią periodinę spaudą, naujausias knygas ir patogias kompiuterių klases.

Universiteto lankstinukas >>

Newcastle žemėlapis

Stokite į šį universitetą su KALBA ir nemokėkite UCAS mokesčio! Daugiau informacijos: studijos@kalba.lt

Tarptautinė patirtis

Studijuodami Northumbria University galite vieną semestrą ar net visus mokslo metus mokytis kitoje šalyje: Ispanijoje, Pietų Korėjoje, Kanadoje ar Kinijoje.

Poilsis paplūdimyje

Visai šalia, vos keli kilometrai už Newcastle miesto, rasite paplūdimį: saulėtas savaitgalis puikiai tiks pasivaikščioti pakrante ar apžvelgti North East pakrantę iš švyturio.

Įsidarbinimo galimybės

Universitetas bendradarbiauja su tokiomis įmonėmis kaip Ford, GSK, IBM, LEGO, L’oreal, Nike, Nissan, Microsoft ir kt., su kuriomis organizuoja praktikas ir bendrus projektus.

Apgyvendinimas

Northumbria University visiems savo studentams garantuoja apgyvendinimą. Ir ne bet kokį: universiteto bendrabučiai metai iš metų reitinguojami kaip vieni geriausių šalyje.

Northumbria University absolventai yra puikiai pasiruošę darbo rinkai. Tai kritiškai mąstantys jaunuoliai, kurie drąsiai priima iššūkius ir sprendžia juos, remdamiesi žiniomis ir įgūdžiais, įgytais universitete.

Northumbria University:

  • Užima pirmą vietą tarp Jungtinės Karalystės universitetų, kurių absolventai yra įkūrę daugiausia Start Up’ų (Higher Education Business and Community Interaction Statistics 2016/17).
  • Yra pasaulio 20-uke kaip universitetas, kuriame dar studijų metais jaunuoliai užmezga ryšius su darbdaviais (QS Graduate Employability Rankings 2019)
  • Septintas pagal profesionalių darbuotojų kiekį, kurį suteikia UK rinkai (Destination of Leavers from Higher Education 2016/17).

Daugiau apie universitetą >