Pasikvieskite karjeros konsultantą į savo mokyklą

Pasikvieskite karjeros konsultantą į savo mokyklą

Karjeros pasirinkimas – labai svarbus žingsnis kiekvieno moksleivio gyvenime. Dažnai jaunuoliai, daugiau nesvarstydami apie ateitį, renkasi madingą, populiarią studijų programą, tokią, kurią baigę tikisi daug uždirbti. Kiti apie studijas ir karjeros galimybes svarstyti pradeda tik sužinoję Brandos egzaminų rezultatus. Tik bene kas penktas moksleivis specialybę renkasi sąmoningai – žinodamas savo pomėgius, gabumus, domėdamasis galimais pasirinkimo variantais.

Žinome, kad kartais mokytojai gali būti labai užimti ir aptarti karjeros klausimus su kiekvienu moksleiviu asmeniškai bei paskatinti daugiau domėtis – tiesiog nebelieka laiko. Dėl šios priežasties mes, KALBA, Švietimo iniciatyvos vykdytojai, profesionalūs karjeros konsultantai, galime atvykti į Jūsų mokyklą su savo paskaitomis (arba jų kombinacija) ir papasakoti Jūsų moksleiviams daugiau apie karjeros pasirinkimą ir jo procesą, paskatinti moksleivius pradėti karjeros paieškas jau dabar. Ir visa tai NEMOKAMAI!

Siūlomos paskaitų temos:

  1. Penki žingsniai kaip teisingai pasirinkti karjerą (10–12 kl.)
  2. Kaip efektyviai mokytis? (10–12 kl.)
  3. Ar geriausias klasės matematikas taps geriausiu finansų ekspertu? (11–12 kl.)

Paskaitas skaityti galime tiek klasei, tiek visam srautui.

Paskaitas skaito:

Rytis Jurkėnas

Profesionalus karjeros ir vidurinio mokslo konsultantas, sertifikuotas „Morrisby“ ir „Multiple Natures“ specialistas

Renata Škimelienė

KALBA Karjeros centro projektų vadovė, profesionali studijų užsienyje konsultantė

Laurynas Puidokas

Profesionalus karjeros konsultantas, „Multiple Natures“ specialistas

Pasikvieskite karjeros konsultantą į savo mokyklą ir pasistengsime, kad Jūsų mokinių karjeros pasirinkimo istorijos taptų sėkmės istorijomis!