fbpx

Puiki proga sužinoti viską apie Anglia Ruskin University!

Sveikas, būsimas studente!

Ar jau spėjai pasimėgauti vasaros teikiamais malonumais? O gal jau buvai ir prie jūros? Jeigu dar nesuspėjai, nesijaudink, vasara dar tikrai nesibaigė, tačiau nepamiršk pagalvoti ir apie iš lėto artėjantį rugsėjį bei prasidedančius mokslus.  Juk reikia viskuo pasirūpinti iš anksto. Todėl informuojame Tave, jog liepos 23-čią ir 24-tą dienomis Lietuvoje viešės Anglia Ruskin universiteto atstovas Salvatore, kuris papasakos viską apie šį universitetą.

Jau tikriausiai žinai, kad Anglia Ruskin universitetas yra įsikūręs pačiame Cambridge miestelyje, kuris laikomas vienu gražiausių miestų visoje Didžiojoje Britanijoje. Čia studentai gali ne tik stropiai ir atsakingai mokytis, bet ir mėgautis studentiška miestelio aplinka.
Tad prisimink ir į kalendoriu pasižymėk – liepos 23-ią dieną 14:00 Kauno KALBA ofise, liepos 24-tą dieną 14:00 Vilniaus KALBA ofise. Pasikviesk ir savo draugą, kuris nori daugiau sužinoti apie šį universitetą ir svajoja jame studijuoti. Atsinešk savo 12-os klasės pažymių išrašą ir iš karto gauk atsakymą, ar Tu ir Tavo draugas šiemet mokysitės Anglia Ruskin universitete

Daugiau informacijos apie Northumbria universitetą ieškok >>čia.

Nedelsk ir užsiregistruok į susitikimą!

Anglia Ruskin, Cambridge

Kaune

Liepos 23 d., 14 val.,
„Verslo centras 32“
Vytauto pr. 32

Vilniuje

Liepos 24 d., 14 val.,
„3 BURĖS“
Lvovo g. 25