Home / Paslaugos mokykloms / Karjeros paskaitos

Karjeros paskaitos

Profesionalūs karjeros konsultantai padės jūsų mokyklos moksleiviams rasti visus atsakymus į studijų ir karjeros pasirinkimo klausimus.

Pasikvieskite karjeros konsultantą į savo mokyklą, ir mes pasistengsime, kad Jūsų mokinių karjeros pasirinkimo istorijos taptų sėkmės istorijomis!

Kilo klausimų? Rašykite mums užklausą!

Seminarai apie karjeros, studijų programos pasirinkimą

  • Penki žingsniai, kaip teisingai pasirinkti karjerą (10–12 kl.)
  • Kaip efektyviai mokytis? (10–12 kl.)
  • Ar geriausias klasės matematikas taps geriausiu finansų ekspertu? (11–12 kl.)
  • Kokios kompetencijos reikalingos, norint tinkamai pasirinkti specialybę? (10–12 kl.)
  • Tėvų įtaka moksleivių karjeros pasirinkimui. (Tėvams)

Paskaitas skaityti galime tiek klasei, tiek visam srautui. Be to, tiek paskaitos metu, tiek po paskaitos atsakome į visus moksleiviams iškilusius klausimus.

Karjeros pasirinkimas – labai svarbus žingsnis kiekvieno moksleivio gyvenime. Dažnai jaunuoliai, daugiau nesvarstydami apie ateitį, renkasi madingą, populiarią studijų programą – tokią, kurią baigę tikisi daug uždirbti. Kiti apie studijas ir karjeros galimybes svarstyti pradeda, tik sužinoję brandos egzaminų rezultatus. Tik bene kas penktas moksleivis specialybę renkasi sąmoningai – žinodamas savo pomėgius, gabumus, domėdamasis galimais pasirinkimo variantais.

Žinome, kad mokytojai, klasių auklėtojai gali būti labai užimti, todėl aptarti karjeros klausimus su kiekvienu moksleiviu asmeniškai bei paskatinti daugiau kažkuo domėtis tiesiog nebelieka laiko. Dėl šios priežasties mes galime atvykti į Jūsų mokyklą su savo paskaitomis (arba jų kombinacija) ir papasakoti Jūsų moksleiviams daugiau apie karjeros pasirinkimą ir jo procesą, paskatinti moksleivius pradėti karjeros paieškas jau dabar. Ir visa tai nemokamai!

Kodėl verta rinktis mus? Mūsų karjeros konsultantai dirba pagal Morrisby, Multiple Natures ir koučingo metodikas, remiasi Flow ir Daugialypių intelektų teorijomis bei yra įgiję ilgametę studijų ir vidurinio mokslo užsienyje konsultavimo patirtį. Taip pat KALBA 2017-aisiais metais vykdė „Švietimo iniciatyva Lietuvai: sąmoningas jaunas žmogus“. Iniciatyvos metu penkiose Lietuvos gimnazijose moksleiviams vedėme paskaitas ir praktinius užsiėmimus visus mokslo metus.

Neradote, ko ieškote? Susisiekite su KALBA  Karjeros projektų koordinatore Renata Škimeliene, telefonu +370 618 42066 arba el.paštu renata@kalba.lt.

Karjeros paskaitas skaito