fbpx
Pirminė karjeros konsultacija – NEMOKAMAI!

Pirminė karjeros konsultacija – NEMOKAMAI!

Moksleivi, ar jau žinai kuo nori būti ateityje? Dar ne? Laikas susimąstyti! Tačiau nereikėtų stresuoti ir kankintis vienam. Kreipkis į specialistus! KALBA profesionalūs karjeros konsultantai padės Tau nepasiklysti ir pasirinkti teisingai!

Ar girdėjai, kad pirminė karjeros konsultacija 10–12 klasių moksleiviams KALBA filialuose nemokamos? Ne? Registruokis ir atvyk pas mus, tikrai nepasigailėsi.

Konsultacijos metu, patyręs konsultantas ne tik išklausys tavo nuogąstavimų ir lūkesčių. Jos metu tave padrąsins, aptars tavo lūkesčius, sugebėjimus ir galimybes. Patars kaip geriau pažinti save, pasirinkti. Iš konsultacijos išeisi tikrai ramesnis!

Jei kyla sunkumų renkantis mokomuosius dalykus (profilius) 11–12 klasei, visuomet gali pasinaudoti KIS+mokomieji dalykai paslauga, Karjeros interesų sistema ir sužinoti atsakymus į kylančius klausimus.

Taip pat padedame moksleiviams tobulinti ir kitus sėkmingai karjerai reikalingus įgūdžius, tokius kaip: debatai, lyderystė, kūrybiškumas, kritinis mąstymas ir kt. Plačiau >>

Kitos KALBA Karjeros centro paslaugos

[gtek_product_table category=“karjeros-centras“]