Plaukimo varžybos “Olympia taurė 2017”

Mažieji šalies plaukikai Kaune varžysis dėl „Olympia“ taurės!

Gegužės 27 d. „Girstučio“ sporto komplekse vyks vaikų plaukimo varžybos klubo „Olympia“ taurei laimėti. Savo jėgas išbandys net apie 400 kauniečių ir kitų miestų bei rajonų atstovų. Tai vienos iš gausiausių šių metų plaukimo varžybų, vyksiančių Kaune.

Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie šio sportiško projekto ir suteikiame galimybę vaikams ne tik sportuoti, bet ir mokytis – „KALBA“ steigia nugalėtojų prizus! Net 6 nugalėtojai laimės po 100 € vertės dovaną grupiniams kalbų kursams visuose „KALBA“ filialuose.

“Šis renginys ypatingas tuo, kad tokio amžiaus vaikams varžybos Lietuvoje rengiamos ne taip ir dažnai, jau nekalbant apie varžybas olimpinius standartus atitinkančiame 50 metrų baseine. Varžybas vykdysime naudojant „Meet Manager“ programą, o rezultatai bus fiksuojami „Omega Quantum Swiss Timing“ laiko fiksavimo įranga – tas nėra dažna praktika vaikų varžybose. Visą tai darome norėdami kelti vaikų plaukimo varžybų lygį Lietuvoje. Sekančio sezono planuose – šias varžybas paversti tarptautinėmis, pakviečiant kaimyninių šalių plaukimo klubus”, – pasakojo organizatorius, plaukimo klubo “Olympia” direktorius Andrius Survila.

Šiuo metu „Olympia“ plaukimo klube dirba 13 trenerių, savo plaukimo įgūdžius tobulina 800 vaikų. Yra sudarytos 45 vaikų plaukimo, 3 – suaugusiųjų plaukimo grupės, o 3 – vaikų, besimokančių plaukti kartu su tėvais, grupės. Klubas savo veiklą vykdo Girstučio sporto komplekse nuo 2016 m. rugsėjo mėnesio.

Daugiau informacijos apie plaukimo klubą: https://klubasolympia.lt/

Plaukimo varžybos „Olympia taurė 2017“