Coventry University

TOP 10 pagal studentų pasitenkinimo studijomis rodiklį

Coventry Univerisity

Kodėl verta rinktis Coventry universitetą?

  • Universitetas išrinktas TOP 15 universitetu Didžiojoje Britanijoje pagal Guardian University League Table 2016.
  • TOP 10 pagal studentų pasitenkinimo studijomis rodiklį (Guardian University Guide 2017)
  • Universitetas siūlo platų modernių studijų (pirmosios ir antrosios pakopos) programų – verslo, menų ir dizaino, inžinerijos ir skaičiavimų bei sveikatos ir antropologijos mokslų sričių pasirinkimą.
  • Remiantis „The Times and Sunday Times Good University Guide“ 2016 m. duomenimis, universitetas nominuotas moderniausiu 2016 m. universitetu Didžiojoje Britanijoje.
  • 2002 metais universitete atidaryta skaitmeninio projektavimo laboratorija, žinoma kaip „Bugatti Building“. Pagrindinės jos veiklos sritys: automobilių dizainas ir prietaisai.

Teikiant paraišką į šį universitetą, IELTS egzaminas neprivalomas, pripažįstamas „KALBA“ testas, kurį gali išlaikyti pas mus nemokamai.

Coventry universitetas įsikūręs pačiame Coventry miesto centre. Savo veiklą ši aukštoji mokykla pradėjo 1843 metais. Tai – modernus universitetas, teikiantis aukštos kokybės išsilavinimą. Coventry universitetas yra vienas iš dviejų didžiausių universitetų Koventrio mieste, šio universiteto filialas įkurtas Londone. Didelis dėmesys skiriamas taikomiesiems tyrimams.

Šiuo metu universitetas siūlo 130 bakalauro studijų programų ir daugiau nei 100 programų siekiantiems gauti magistro diplomą. Studijų programos išsiskiria savo praktiškumu. Mokydamiesi studentai atlieka kompanijų paskirtas užduotis. Universitetas yra vienas pirmaujančių pagal atliekamus įvairių sričių tyrimus.

Daug dėmesio skiriama studentų gebėjimui įsidarbinti: studentai mokomi dalyvauti darbo pokalbiuose, teisingai rašyti motyvacinius laiškus, parengti karjeros planus. Universitetas laikosi aktyvios pagalbos studentui politikos. Čia įkurtuose centruose studentai gali rasti pagalbą siekdami įsidarbinti, norėdami atlikti praktiką, rasti naują gyvenamąją vietą ir t. t.

Universitetas didžiuojasi išskirtine biblioteka, į kurią nuo 2000 m. buvo investuota 20 milijonų svarų. Biblioteka buvo apdovanota už išskirtinį interjerą bei natūralios dienos šviesos apšvietimą.