Kalba.Lt

NEMOKAMAS telefonas 8 800 30030 (I-V 9:00-18:00)

Stovyklos užsienyje

Jei norite produktyvios, akiratį plečiančios ir smagios vasaros savo vaikams, mes galime pagelbėti. Siūlome pačių įvairiausių vasaros veiklų: nuo menų iki sporto programų, nuo medicinos iki vadybos ir lyderystės. 

Tai puiki galimybė 12–18 metų jaunuoliams tobulinti pasirinktą užsienio kalbą, pažinti naują šalį, jos kultūrą ir puikiai praleisti laiką su bendraamžiais iš viso pasaulio.

 • Konsultuojame dėl stovyklų visame pasaulyje.
 • Padedame išsirinkti stovyklą pagal jūsų poreikius ir galimybes.
 • Stovyklos nuo 1000€/ 2 sav.
 • Stovyklauti kviečiame jaunuolius nuo 10-ies metų.
 • Galime pasiūlyti ir stovyklas užsienyje su grupele iš Lietuvos.

Kodėl verta rinktis stovyklas užsienyje?

 1. Imersijos būdas yra vienas geriausių norint išmokti užsienio kalbos. Jaunuoliai ne tik nuolatos girdės užsienio kalbą, mokysis jos, bet ir kalbės ja su stovyklos vadovais ar bendramoksliais.
 2. Moksleiviai susiras naujų draugų iš viso pasaulio.
 3. Stovyklautojai keliaus po užsienio šalis kaip turistai: lankysis turistų pamėgtose vietose, valgys tradicinius patiekalus ir patirs naują kultūrą.
 4. Stovyklose, ypatingai esančiose taip toli nuo namų, jaunuoliai išmoksta savarankiškumo: stovyklose ugdoma atsakomybė už save.
 5. Daugiau pasitikėjimo savimi! Jaunuoliai visai kitoje aplinkoje greitai atranda savo tikrąjį aš.
 6. Ir, žinoma, vasariškos pramogos, nauji įspūdžiai, pažintys, nauji pomėgiai ir platesnis akiratis.

Susidomėjote? Kreipkitės:

Aida Sodienė

Daugiau informacijos apie keletą stovyklų krypčių

Anglų kalbos stovyklos

Stovyklos vyksta Anglijoje, JAV bei Maltoje ir yra skirtos 1221 m. moksleiviams. Stovyklautojai galės pažinti pasirinktą šalį, jos kultūrą bei taip plėsti akiratį. Stovyklų metu organizuojamos įvairios išvykos, sporto ir meno būreliai. Stovyklų kaina nuo 1210 GPB / 2sav.

Pasirinkite stovyklą

Prancūzų kalbos stovyklos

Stovyklos vyksta Prancūzijoje, Šveicarijoje bei Kanadoje ir yra skirtos 1321 m. moksleiviams. Stovyklautojai galės pažinti pasirinktą šalį, jos kultūrą, ragauti įvairius patiekalus. Po pamokų stovyklautojų laukia sporto, meno būreliai, išvykos, smagūs žaidimai ir linksmi vakarai. Kaina – nuo 1700 € / 2sav.

Pasirinkite stovyklą

Vokiečių kalbos stovyklos

Stovyklos vyksta Vokietijoje ir yra skirta 1317 m. moksleiviams. Stovyklautojai po pamokų turės galimybę vykti į pažintines išvykas, pažinti Vokietijos kultūrą ir istorinius pastatus, lankyti įvairius būrelius. Stovyklų kaina nuo 1195 € / 2sav.

Pasirinkite stovyklą

Italų kalbos stovyklos

Šios stovyklos vyksta be galo gražiuose Italijos kurortuose, smėlėtų paplūdimių, istorinių pastatų ir nuostabios gamtos apsuptyje. Jos skirtos 1421 m. moksleiviams. Stovyklų kaina nuo 1490 € / 2sav.

Pasirinkite stovyklą

Ispanų kalbos stovyklos

Stovyklos vyksta Ispanijoje. Stovyklautojai galės pažinti Ispanijos kultūrą, ragauti nacionalinius patiekalus, šokti salsą, smagiai leisti laiką įvairiose išvykose ir sporto bei meno būreliuose. Skirtos 1421 m. moksleiviams. Kaina  nuo 1000 € / 2sav.

Pasirinkite stovyklą

Kinų kalbos stovyklos

Stovykla vyksta Kinijoje, Pekine, ir yra skirta 1521 m. moksleiviams. Stovyklautojai galės mėgautis Rytų kultūros, jos istorinių vietų, objektų, muziejų ir kultūrai būdingų patiekalų pažinimu. Stovyklos kaina nuo 1410 USD / 2sav.

Pasirinkite stovyklą