fbpx

Studijuok Didžiojoje Britanijoje 2018 – 2019 m.

Studijos Anglijoje

Ar jau sugalvojai visus norus 2018-iesiems? Jei dar ne, tai siūlome į savo norų sąrašą įtraukti studijas Didžiojoje Britanijoje.

Jei tavo galvoje seniai kirba svajonė studijuoti užsienyje, o širdyje – aistra keliauti ir patirti nuotykius, gali tai suderinti pasirinkdamas studijas Didžiojoje Britanijoje 2018-2019 metais.

Turbūt net nereikia pasakoti, kaip pasikeis tavo gyvenimas išvykus studijuoti į užsienį. Visų pirma, tu tapsi savarankišku, nepriklausomu žmogumi, kuris ne tik patobulins savo anglų kalbos žinias, bet ir pažins anglosaksišką kultūrą. Pasitikėdamas savimi, įgysi puikų išsilavinimą, kuris pravers įgyvendinant savo ateities planus. Tačiau iki tol, reiktų atlikti labai nedidelius namų darbus:

  • Išsirink universitetą ar kitą aukštąją mokymosi įstaigą, kurioje norėtumei studijuoti;
  • Parašyk mums apie savo pasirinkimą el. paštu info@kalba.lt arba pildyk užklausos formą ir užsiregistruok nemokamai konsultacijai;
  • Jei abejoji ar pakankamai gerai kalbi angliškai, gali pas mus pasitikrinti anglų kalbos žinias ar išsilaikyti IELTS arba CAE egzaminus;

Jei niekada apie mus neteko girdėti, gali kilti abejonių, kodėl reiktų tikėti mūsų pažadais. Mes nežadame, mes darome tai, ką mokame geriausiai, nes:

  • Beveik 25 metus esame studijų užsienyje ekspertais ir lyderiais;
  • Puikiai išmanome užsienio švietimo sistemos reikalavimus, todėl nėra ko baimintis, kad dokumentai nebus tinkamai užpildyti ar pasiklys interneto platybėse;
  • Organizuojame įvairiausius mokymus finansavimo, apgyvendinimo ir net išgyvenimo klausimais;
  • Galime patikrinti ne tik kalbos žinias, bet ir įkvėpti pasitikėjimo savo jėgomis studijuojant užsienyje;
  • Visada esame pasiruošę visokeriopai tarpininkauti su užsienio partneriais ir pateikti patį geriausią pasiūlymą tavo ateities karjerai.

O jei kartais dar liko mažytė abejonė, jog tai negali būti taip paprasta ir nėra skirta tau, užsuk puodeliui arbatos ir pabendrauk su mumis gyvai. Pažadame liksi maloniai nustebintas, nes kas – jei ne tu, kada – jei ne dabar. Iki malonaus bendradarbiavimo.